Кредит на карту в Містер Мані | MrMoney

онлайн кредит в Mrmoney

Мікрокредітной організація MrMoney з'явилася на ринку навесні минулого року, але встигла набути широку популярність в Україні. Організація пропонує невеликі позики під найоптимальніші процентні ставки. Маючи під рукою такого друга, відпадає всяка необхідність звертатися до банківських організації за кредитом.

Містер Мані має відмінні переваги перед деякими конкурентами, враховуючи такі моменти як процентна ставка, термін кредитування, онлайн розгляд заявки за 15 хвилин і переказ грошей на карту будь-якого банку.

Умови кредитування

Щоб отримати кредит MrMoney, необхідно мати паспорт громадянина України і бути не молодше 18 років при подачі заявки.

Згідно із зазначеними вимогами, можна отримати до 10 000 гривень без довідки про доходи та поручителів на будь-які потреби.

При оформленні заявки у вас ніхто не буде цікавитися, куди ви хочете витратити взяті гроші. Однак при першому зверненні сума позики не може перевищувати 1200 гривень.

Після погашення кредиту і подальшому зверненні ліміт буде підвищено до десяти тисяч. А разом зі збільшенням суми процентна ставка буде навпаки знижуватися.

Кредит від Mister Money можна отримати тільки в онлайн режимі, заповнивши анкету і прикріпивши до неї копії своїх документів. На сайті присутній валютний калькулятор, який допоможе розрахувати суму до повернення. Процентна ставка по кредиту буде прямо залежати від суми і терміну позики, але не буде перевищувати 2% в день.

Як отримати перший кредит

В першу чергу необхідно авторизуватися на офіційному сайті МістерМані. Далі приступайте до заповнення анкети. Заповнюйте її тільки достовірною інформацією, тому що найменша спроба приховати дані призведе до повної відмови співпраці з вами. Вся перевірка проходить в автоматичному режимі і займає всього пару хвилин. Далі менеджер повідомить вам про рішення і якщо воно буде позитивним, після підписання договору в онлайн режимі гроші будуть зараховані на вашу карту за лічені секунди.

Наступні звернення обробляються значно швидше. І ще один важливий момент: при реєстрації бажано відправити фото розгорнутого паспорта у вашого обличчя. Але і відсутність у вас web-камери не вплине на рішення щодо позики.

Переваги компанії:

 • Для отримання кредиту потрібно тільки діючий паспорт;
 • Порівняно висока процентна ставка, але вона знижується при наступних зверненнях;
 • Час розгляду заявки в середньому 5 хвилин;
 • Кредитна історія практично не впливає на рішення про видачу позики;

Способи погашення кредиту

Погасити взятий кредит так само легко, як і отримати його. Ви можете скористатися платіжними терміналами, інтернет банкінгом або звернувшись в касу будь-якого банку. Якщо можливості погасити кредит на момент його закінчення немає, ви можете скористатися автоматичною пролонгацією сплативши відсотки по кредиту. Отримати гроші від Mr Money на карту можна всього за пару хвилин, дотримуючись усіх вимог компанії

MrMoney має офіційну ліцензію ФК № 885 з реєстраційним номером 13103605, що дозволяє компанії легально працювати в цій сфері.

MrMoney MrMoney МФО
4.5 6
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(6 голосів, в середньому: 4.5 з 5)

2 коментарі до “Кредит на карту в Мистер Мани | MrMoney”

 1. Аватар коментатораМаксим :

  Гарна компанія, на фейсбуці попросив у них промокод зі знижкою - дали без проблем, оформив відразу зі знижкою)

 2. Аватар коментатораСемен :

  найпростіша анкета. без дзвінків менеджерів. перший кредит не під 0%, але зате потім дешевше. вигідно користуватися, якщо брати багато разів. я користуюся сервісом містер мані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх