Кредит на карту в на-всього | NaVse

кредит онлайн на все

На Всі - українське МФО, що розширює межі мікрокредитування в Україні. На-всього кредит - це до 20 000 грн, які можна отримати онлайн без довідки про доходи. Для порівняння: більшість МФО пропонують до 10 тис.грн, а при першому зверненні і зовсім 3-4 тис. Грн.

Унікальна пропозиція на-всього - кредит на карту онлайн до 20 тис. грн вже встигли оцінити перші клієнти. Розберемося з умовами отримання кредиту в цьому МФО докладніше.

Navse кредит: як отримати

-всього відгуки

Оформити кредит Navse можна на офіційному сайті МФО. Сам сайт влаштований досить толково: ніякої зайвої реклами або відволікаючих анімацій. Умови отримання позики прості і прозорі:

 • Сума першого кредиту до 20 000 грн. При першому зверненні і всіх наступних;
 • Термін всього кредитування - 10 тижнів з можливістю продовження (за умови виплати відсотків за використання позикових коштів) або дострокового погашення;
 • Вартість кредиту - 1% в день без прихованих платежів і комісій. При простроченні (по закінченню 70 днів) відсоток збільшується до 2% в день;

Зверніть увагу: умови прозорі і зрозумілі. На сайті у вільному доступі представлений зразок кредитного договору і приклад розрахунку по ньому. Вимоги до позичальників стандартні. Хто може бути позичальником:

 • Громадянство України;
 • Вік від 18 до 60 років;
 • Наявність постійного трудового доходу (довідка про доходи не вимагається);

Сервіс чесний зі своїми клієнтами: гроші ви дійсно можете отримати На Всі. Сама процедура оформлення кредиту відповідає вимогам сучасного ринку: швидко, віддалено і безпечно. Позичальника просять завантажити в систему Селфі з документами. Це додаткова міра захисту персональних даних, завдяки якій можливість отримати кредит за чужими документами виключена.

Відгуки про навсього дуже позитивні. Першими новий сервіс оцінили підприємці, адже для малого бізнесу важливо отримати гроші в потрібний момент.

З появою на-всього фінансовий ринок України став більш збалансованим. Безліч МФО кредитує на кілька тисяч гривень «до зарплати», для бізнесу і позик на великі суми, крім банків, є Бізнес позика, а всього зайняло порожню «середню» нішу.

NaVse NaVse МФО
4.8 12
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(12 голосів, в середньому: 4.8 з 5)

2 коментарі до “Кредит на карту в НаВсе | NaVse”

 1. Аватар коментатораДмитрий :

  Взяв в кредит 5000 гривень на 14 днів у сервісі NaVse. Отримання було легким: заповнив заявку і зробив скан документів, прив'язав банківську карту і підтвердив угоду. Погасив вчасно. Відсотків накапало на 1700 грн. Це не мало, але сервіс мені сподобався.

 2. Аватар коментатораАлиса :

  Зрозумілий сайт з хорошою навігацією. Процедура отримання дуже проста: достатньо відправити фото зі своїми документами. Вважаю, це зроблено правильно, ніхто не зможе оформити позику на твоє ім'я. Отримала без проблем, повернула в перебігу 65 днів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх