Пейпонг - кредити для швидкого вирішення фінансових складнощів

Paypong

Paypong - це онлайн-сервіс, який займається мікрокредитуванням з 2016 року. Потужна фінансова платформа зі зручним інтерфейсом і комфортним сервісом відразу стала популярною серед позичальників. І не дивно, адже Paypong кредит видає під розумні відсотки для всіх. Без довідки про доходи. Навіть з неприємним кредитним минулим і скромними фінансовими можливостями.

Кредити на привабливих умовах

 • Компанія видає від 100 до 3 700 грн. При першому зверненні можна взяти позику на суму до 2 000. Передбачена знижка в 40%!
 • Процентна ставка - 623,8%. Важливо! Ставка за перший день користування кредитом фіксована і складає 50 грн.
 • Сервіс кредитує на строк до 180 днів з можливістю продовження кредитного періоду.

Три дня прострочення без пені

Пейпонг демократичний щодо прострочень. 3 дні без пені - подарунок клієнтам. Штрафні санкції вступають в силу з четвертого дня прострочення. Щоденна пеня - 3%. Вона нараховується не більше 100 днів. Після закінчення цього терміну штраф фіксується, що дає можливість клієнтам погасити борг і не заплямувати свою кредитну репутацію.

Хто може взяти кредит

Позичальники компанії - фізичні особи з українським громадянством, які мають українську прописку і на момент оформлення кредиту знаходяться в країні. Клієнтами можуть стати тільки громадяни віком від 21 років.

Кого обслуговує Пейпонг:

 • Непрацюючих.
 • Які працюють неофіційно.
 • Пенсіонерів.
 • Студентів.

Що потрібно для оформлення позики

 • Український паспорт з відміткою про прописку.
 • ІПН.
 • Мобільний телефон. На нього прийде СМС-код для ідентифікації та підписання договору.
 • Карта вітчизняного банку на ім'я позичальника.

На що компанія звертає увагу при розгляді заявки

Перш за все має значення достовірність і повнота особистої інформації, зазначеної в заявці. Важливо кредитне минуле. Однак, навіть при наявності неприємних кредитних історій є хороший шанс отримати схвалення. Також компанією береться до уваги фінансовий стан позичальника. В цілому МФО дає позитивну відповідь на 92% заявок.

5 причин кредитуватися в Пейпонг

 1. Компанія поважає час клієнтів, тому забезпечує швидке обслуговування. Всього 15 хвилин на подачу заявки і отримання відповіді - і гроші вже на карті.
 2. Простота оформлення позики - це доступна для розуміння анкета-заявка з мінімальною кількістю даних. Її потрібно заповнити і відправити. І це все!
 3. Компанія працює на основі безстрокової ліцензії №26 / 1, яка видана 18 грудня 2018 року. Діяльність організації регламентується законом і контролюється Нацкомфінпослуг.
 4. Пейпонг - безпечний онлайн-сервіс, який гарантує позичальникам конфіденційність. Приватна інформація миттєво шифрується, що робить її недоступною для третіх осіб. Збереження особистих даних забезпечується на 100%.
 5. Комфортне обслуговування - гордість сервісу. Грамотні консультації фахівців, шанобливе ставлення і увагу для кожного клієнта.

Paypong - кредит онлайн на карту вітчизняного банку для жителів з будь-якого куточка України!

Paypong Paypong МФО
4.7 3
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(3 голосу, в середньому: 4.7 з 5)

Один коментар до “Пейпонг ― кредиты для быстрого решения финансовых сложностей”

 1. Аватар коментатораСвітлана :

  Пріємні в спілкуванні консультанти. Все Швидко Зроби. Не велика Кількість потрібніх документів. Доступні умови кредитування. Надійність. Гадаю если буде потреба, то обов'язково зверне в Paypong.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх