Кредит на карту в Позічайко | Pozychayko

Позічайко кредит

Терміново потрібні гроші? Позічайко - фінансова допомога для вас! Мікрофінансових організація виступає в якості посередника між позичальником і кредитором. Пропонує кредити на привабливих умовах і на різні цілі. Позічайко - це корисна онлайн-платформа не лише для позичальників, але і для інвесторів.

Умови кредитування

Організація видає позики на найрізноманітніші цілі: ремонт будинку, збір дитини до школи, покупку техніки і так далі. Ви можете взяти від 500 до 7 000 грн під 596% річних. Сума позики визначається рейтингом довіри позичальника і залежить від:

 • обсягу і правдивості наданої інформації;
 • кредитного минулого.

Що потрібно для оформлення кредиту

Взяти позику в Позичайко не складе труднощів. Ви можете це зробити в будь-який час дня і ночі, з будь-якого регіону країни, крім АР Крим, окупованих областей. Що для цього потрібно?

 • Доступ в Інтернет.
 • Український паспорт з пропискою.
 • ІПН.

Для зарахування коштів необхідна карта будь-якого українського банку.

Хто може взяти кредит

Онлайн-сервіс обслуговує виключно жителів країни з українським громадянством. Позичальниками можуть стати особи, які досягли 21 року, які є дієздатними фізично, а також в правовому аспекті.

Щоб взяти кредит, не потрібно доводити свою платоспроможність. Позика видається без довідки про доходи.

Наявність поганою кредитною історії не є суттєвою перешкодою для отримання позики. Однак вона буде впливати на суму, яку ви можете взяти в борг. Чим менше прострочень, тим більше позику.

безпечне кредитування

Онлайн-сервіс забезпечує 100-відсотковий захист персональних даних своїх клієнтів. Платформа має сертифікат безпеки comodo. Позічайко дотримується конфіденційність, і гарантує нерозголошення даних позичальників і інвесторів.

інші переваги

 • Надійність. Позичайко - чесний сервіс з благонадійними партнерами-інвесторами, який забезпечує максимально прозоре кредитування. Онлайн-калькулятор дає можливість перевірити і розрахунки і переконатися у відсутності «підводних каменів».
 • Висока швидкість роботи. Автоматизована система оформлення позики дозволяє отримати гроші протягом 15 - 20 хвилин. Заповнюєте форму, чекаєте відповіді, який з'явиться в особистому кабінеті, і потрібна сума прийде карту.
 • Комфортний сервіс. Грамотні консультанти дадуть відповідь на будь-які ваші питання, які стосуються оформлення і повернення кредиту.

Сервіс працює відповідно до українського законодавства. Діяльність ведеться на підставі ліцензії №31407092, виданої Нацкомфінпослуг. Компанія довела свою надійність, тому має багато постійних клієнтів.

Позічайко - гроші в борг під розумні відсотки!

Pozychayko Pozychayko МФО
3.3 4
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(4 голосу, в середньому: 3.3 з 5)

2 коментарі до “Кредит на карту в Позичайко | Pozychayko”

 1. Аватар коментатораМарина :

  Як завжди хороші речі трапляються коли немає грошей. Запропонували купити шикарний диван за смішну ціну, а взяти ніде. Позичити було ніде, навмання зайшла в інтернет і натрапила на «Позічайку». Дуже швидко все вирішили (правда в мене і історія хороша, боргів не було ніколи), гроші перевели на Ощад, виплачувала згідно з договором, нічого зайвого. Зараз кредит уже закритий, залишилися тільки позитивні враження.

 2. Аватар коментатораКатерина Соловьёва :

  У квітні поламався ноутбук і вся робота зупинилася, терміново потрібні були гроші на новий, брат порадив Позічайко. Я залишилася цілком задоволена сервісом, перевірки пройшла швидко, не потрібно гору документів надавати, навіть довідку про доходи не попросили. Хлопці працюють чесно, відповідають на всі питання. Дуже виручили в потрібний момент, в разі чого Я їм покажу за коштами знову.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх