Кредит на карту в позички | Pozichka

позички

Позички - це мікрофінансових організація, яка надає експрес-позики без поручителів і довідок про доходи під розумні відсотки. Компанія заснована в 2014 році і належить ТОВ «ІНФІНАС». Фінансова установа зареєстровано в Державному реєстрі і має ліцензію №16102980 від 15.05.2014 року. Діяльність організації підпорядкована закону і здійснюється під контролем Нацкомфінпослуг.

Умови кредитування

Компанія видає кредити на суму від 250 грн до 15 000 грн. При першому зверненні ви можете отримати не більше 4 000 грн. Відсоткова ставка за користування кредитом - 1,75% в день.
Кредит в Pozichka видається на 65 - 180 днів. Термін користування кредитними коштами можна продовжувати. Також можна погасити позику достроково. Ви заощадите гроші на сплату відсотків.

Хто може стати клієнтом

Вам виповнилося 20 років? Ви маєте роботу і постійний дохід? Значить можете стати клієнтом компанії. Граничний вік позичальників - 65 років.
Мікрофінансових організація розглядає до 100 заявок в день, 5 з яких отримують схвалення. Навіть якщо раніше ви мали проблеми з виконанням кредитного договору - не страшно. Позичка ліберально ставиться до схвалення позичальників з не зовсім бездоганним кредитним минулим. Шанси на отримання грошей великі у всіх.
Географія обслуговування компанії - вся Україна, за винятком АР Крим та окупованих територій. Важливий момент: для отримання кредиту необхідно мати українське громадянство і прописку.

Що потрібно для оформлення позики

 • Паспорт та ІПН.
 • Компанії на ваше ім'я.
 • Мобільний телефон для СМС-підтвердження договору.

Кредит оформляється онлайн, тому необхідний доступ в інтернет. Важливо наявність електронної поштової скриньки, на який прийде ваш кредитний договір.

Способи оплати кредиту

 • Через особистий кабінет з використанням карти банку.
 • За допомогою платіжних терміналів.
 • У відділенні Ощадбанку або будь-якого іншого банку України.

програми лояльності

Компанія дає можливість збільшити суму кредиту в 4-ри етапи:

 • перший кредит - до 4 000 грн;
 • другий кредит - до 6 000 грн;
 • третій кредит - до 8 000 грн;
 • четвертий кредит - 15 000 грн.

Щоб отримати максимальну суму, слід своєчасно погашати попередні кредити.

Всі користувачі онлайн-сервісу позички мають можливість отримати промокод. При його введенні нараховується знижка за кредитом.
Компанія заохочує клієнтів, що призводять своїх друзів. За кожного позичальника, який ввів при оформленні кредиту ваш ідентифікатор, ви отримаєте 50 грн. Коли ваш друг призведе свого друга, вам будуть нараховані 25 грн і так далі.

безпечний кредит

Компанія дбає про збереження персональних даних своїх клієнтів і гарантує нерозголошення особистої інформації. Сервіс має надійний захист, яка відповідає європейським стандартам.
Приховані відсотки і комісії? Компанія забезпечує прозоре кредитування без «підводних каменів».

Кредит в Pozichka - це можливість придбати побутову техніку, зробити ремонт, відправитися в подорож і реалізувати будь-які свої мрії в найкоротші терміни. Не відкладайте життя на потім - беріть позику і насолоджуйтеся нею зараз!

Pozichka Pozichka МФО
4.7 3
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(3 голосу, в середньому: 4.7 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх