Кредит на карту в Квік Мані | QuickMoney

Квікмані

Бракує грошей до зарплати? Хочете придбати нову побутову техніку або зробити ремонт в квартирі? Qmoney - зручне рішення насущних фінансових завдань. Компанія видає кредити до зарплати під помірні відсотки. Всього 1,75% в день. 8 хвилин, одна чесно заповнена анкета-заявка - і потрібна сума грошей вже у вас.

КвікМані працює на підставі ліцензії, виданої 23.09.2016 року. Організація внесена до Єдиного державного реєстру фінансових установ та їй присвоєно номер 1 074 102 0000 062236.

Цікаві умови кредитування

Кредит в Quickmoney - це від 100 до 15 000 грн на карту під 1,75% в день. Перша позика дозволяють взяти не більше 3 500. Сумлінне виконання кредитного договору - можливість розширити кредитні рамки і взяти в борг до 15 000 грн.

Серед вагомих переваг кредитування в Qmoney - послуга пролонгації кредитного періоду та дострокового погашення боргу.

До 500 грн під 0%

Перше звернення в Квікмані стане для вас особливо приємним. Новачкам компанія видає кредити до 500 грн під 0%. Цікава пропозиція дозволяє заощадити на виплаті відсотків за користування позикою. Яку суму взяли - таку й повернете!

Хто може отримати кредит

Кредит в Квікмані доступний кожному, хто має відповідати таким вимогам:

 • вік від 18 років;
 • наявність українського громадянства;
 • українська прописка і проживання на території країни;
 • наявність українського паспорта та ІПН.

Великі шанси отримання позики у осіб, які не мають прострочених кредитів. Але неблагонадійне кредитне минуле - це далеко не завжди привід для відмови. Організація надзвичайно демократична щодо схвалення кредитів.

Географія діяльності компанії

Квікмані - це онлайн-сервіс, послуги якого доступні для жителів всієї України. В якому б місті або селі ви не знаходилися, у вас є можливість оформити кредит. Головне щоб був доступ в інтернет. Компанія не обслуговує лише громадян з окупованих територій.

Процедура отримання кредиту

Щоб оформити кредит, потрібен тільки український паспорт і ІПН. Вам не доведеться брати довідку про доходи, залишати заставу або шукати поручителів. Процедура кредитування настільки спрощена і автоматизована, що займає не більше 8 хвилин. Оформлення кредиту відбувається в 4 етапи:

 1. Вибір суми і терміну;
 2. Заповнення заявки;
 3. схвалення;
 4. Видача коштів.

Обов'язкова наявність телефону. Він потрібен для підтвердження вашої особистості через СМС.

3 вагомих плюса Квікмані

прозорість. Ви берете певну суму, а повертаєте цю суму разом з відсотками за користування позикою. Більше ніяких комісій.

Безпека. Ви надаєте особисту інформацію, а компанія гарантує її секретність. Сервіс Квікмані має надійний захист.

комфорт. Просте оформлення кредиту, допомога консультантів, можливість отримання грошей в будь-який час доби 7 днів на тиждень.

Кредит від Qmoney - економічність, комфорт, безпеку!

Quickmoney Quickmoney МФО
4.8 4
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(4 голосу, в середньому: 4.8 з 5)

3 коментарі до “Кредит на карту в Квик Мани | QuickMoney”

 1. Аватар коментатораАлла :

  Як оплатити відсотки

 2. Аватар коментатораАнастасия :

  Не раз виручали хлопці. Завжди під рукою, коли терміново потрібна невелика сума, а до зарплати ще далеко. Відсоток адекватний, схвалення швидке, мінімум документів. Ставлю 5 з 5.

 3. Аватар коментатораЕвгений :

  Найкраща кампанія. І відсотки нормальні, адекватні і ще є після закінчення кредиту три дні без відсотків. У мене була невелика прострочення пеня невелика. Дуже задоволена цією кампанією. Якщо знадобляться гроші тільки сюди звернуся. Правда нехай необхідності в кредиті не буде і все ж. Я точно знаю, що є нормальні кампанії і не втратили совість як інші. Хлопці, спасибі Вам

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх