Швидка Готівочка - кредити на карту онлайн

Швидка Готівочка

Швидка Готівочка - просунутий бренд, який належить ТОВ «Фіндопомога». Мікрофінансових організація надає споживчі кредити для реалізації самих різних цілей. Ви можете «позичити» кошти як на покупку побутової техніки, так і на відвідування салону краси. 15 хвилин на оформлення - і гроші прийдуть на вашу карту!

Вигідні умови кредитування

 • Ви можете взяти від 200 до 20 000 грн під вигідні відсотки: 1,8% в день. Відсотки нараховуються тільки за фактичні дні користування засобами.
 • Компанія надає можливість пролонгувати кредитний договір на 10 днів. Кількість продовжень не має обмежень. Головне, щоб відсотки за користування кредитом були оплачені в повному обсязі.
 • При достроковому погашенні позики комісія не стягується.
 • Вік потенційних клієнтів - 18 - 75 років.
 • Географія обслуговування - усі регіони країни. Виняток - АР Крим і окуповані території.

Демократичні вимоги до клієнтів

Взяти кредит в Швидка Готівочка може будь-який громадянин України, який має український паспорт, ІПН і прописку. У вас маленький дохід? Чи працюєте неофіційно або студент? Були проблеми з погашенням попередніх кредитів? Не страшно - компанія лояльна в питанні підтвердження заявок. Кожен 5-й запит отримує позитивну відповідь.

Кредит оформляється онлайн, тому важливим є доступ в інтернет і наявність електронної поштової скриньки. Для підписання договору і верифікації даних буде потрібно мобільний телефон. Карта для зарахування кредитних коштів повинна бути оформлена на ім'я позичальника.

Особистий кабінет

Щоб докладніше ознайомитися з умовами договору, досить зайти на сайт Швидка Готівочка в особистий кабінет, де зберігається вся інформація по вашому кредиту. Що ще дає користування особистим кабінетом?

 • Можливість вносити обов'язкові платежі без комісії.
 • Можливість оформити наступний позику всього за 1 хвилину.

Чому клієнти вибирають Швидка Готівочка

 • Компанія видає гроші без додаткових комісій і незрозумілих відсотків. Вся прозоро і просто. Обов'язковий платіж = тіло кредиту + відсотки за користування кредитними коштами.
 • Мікрофінансовий установа забезпечує високу ступінь безпеки для своїх клієнтів. Особисті дані надійно захищені.
 • Компанія регулярно проводить акції і балує бонусами.

Швидка Готівочка - реальна процентна ставка на споживчі кредити!

Фінансова компанія надає свої послуги на законних підставах і під контролем Нацкомфінпослуг. Швидка Готівочка внесена до Державного реєстру фінансових установ. Ліцензія №131033587 видана Нацкомфінпослуг 02.03.2017 року.

Швидка Готівочка Швидка Готівочка МФО
4.5 6
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(6 голосів, в середньому: 4.5 з 5)

2 коментарі до “Швидка Готивочка — кредиты на карту онлайн”

 1. Аватар коментатораАндрей :

  Хочу взяти кредит

  1. Аватар коментатораЮлия :

   Ви можете заповнити коротку заявку на сайті або звернутися безпосередньо в МФО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх