Швидка Позика: гроші, коли вони потрібні

Швидка Позика

Кредит в Швидка Позика - гроші під розумні відсотки на найрізноманітніші потреби. Організація пропонує цікаві кредитні продукти і забезпечує безпечне співпрацю. Ви можете оформити позику онлайн або, відвідавши одне з відділень компанії. У будь-якому випадку процедура займе не більше 15 хвилин.

Представництва в 40 містах

Компанія має 40 відділень, які знаходяться в різних містах країни: Жовтих Водах, Олександрії, Бердичеві, Кривому Розі, Вільногірську, Дніпрі, Кам'янському, Покрові, Полтаві, Умані, Коломиї, Шепетівці та так далі. Взяти позику можна в найближчому до вас представництві Швидка Позика, а також онлайн - на сайті організації.

Кредитні продукти

«Швидкий позику онлайн».Для всіх. Від 500 до 5 000 грн. ви отримаєте гроші на карту, Навіть не встаючи з-за комп'ютера. Оформляється тільки онлайн.
«Швидкий позику під 0%». Для всіх. До 5 000 грн без відсотків, за умови повернення грошей не пізніше 3-х днів. Видається тільки у відділеннях на карту і готівкою.
«Свої люди 5». Для позичальників, які багаторазово користувалися послугами компанії. Від 500 до 5 000 грн з можливістю пролонгації. Відсотки, нижче ніж у тарифі «Швидкий позику».
«Свої люди 7». Для сумлінних позичальників, які брали і своєчасно гасили кредит в Швидка Позика не менше 4-х разів. Від 500 до 7 000 грн. Відсотки нижче, ніж в вище зазначених пропозиціях. Оформляється онлайн.
«Пенсійний позику». Для пенсіонерів до 70 років. Від 500 до 2 500 грн. Мізерні відсотки.
«Підприємницький». Для осіб, які ведуть бізнес-діяльність і мають документи, що підтверджують даний факт. Від 2 000 до 7 000 грн.
«Позика 15-денний». Для сумлінних постійних клієнтів Швидка Позика з хорошою репутацією позичальника. Вік - не старше 65 років. До 15 000 грн на 7 місяців.

Онлайн-кредити для всіх

Компанія охоплює своїм увагу різні верстви населення України. Надає фінансову допомогу всім, незалежно від якості кредитного минулого. Без необхідності підтвердження платоспроможності.

Організація видає гроші особам від 21 років. Обов'язкова наявність українського громадянства і прописки. Щоб отримати позику, знадобиться тільки паспорт та ІПН.

Парність, безпеку, комфорт

 • Організація забезпечує конфіденційне кредитування. Гарантує захист приватної інформації клієнтів.
 • Умови кредитування прозорі і чесні. Без каверз.
 • Миттєве оформлення без черг і купи документів - гарантія комфортного обслуговування.

Торгову марку Швидка позика являє ТОВ «Фінком Кредит». Компанія має юридичні підстави для надання фінансових послуг, в тому числі і кредитування. Вона має ліцензію, видану 30 липня в 2013 році на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг №2517. Номер - 16102867.

Швидка Позика Швидка Позика МФО
3.3 7
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(7 голосів, в середньому: 3.3 з 5)

Один коментар до “Швидка Позика: деньги, когда они нужны”

 1. Аватар коментатораЕлена :

  Терміново потрібні були гроші для поїздки на море. Звернулася в компанію Швидка Позика. Персонал ввічливий і доброзичливий. Оформили заявку дуже швидко без проблем. Так що відпочинок вдався.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх