Кредит на карту в Швидко Гроші | Швидко Гроші

Швидко гроші - кредит без проблем

Мікрокредитування є стрімко розвивається галуззю фінансово-банківської системи. Позики невеликих сум на строк до 1 місяця онлайн і оффлайн - сьогодні цим вже нікого не здивуєш.

Однією з провідних компаній в галузі мікрокредитування онлайн (Гроші приходять на банківську карту) і оффлайн (отримання готівкою) є компанія Швидко Гроші. Саме вона дала життя новому фінансовому продукту в Україні - займу за 10-20 хвилин.

Швидко Гроші - абсолютно легальна спеціалізована компанія, яка професійно займається видачею мікрокредитів. Весь процес відбувається відкрито і прозоро, без прихованих комісій в разі своєчасного і повного погашення позики.

Кому видає кредити Швидко Гроші

Всім, хто має документ, що підтверджує громадянство України, а також досяг повнолітнього віку. На займ можуть розраховувати молоді люди від 18 років і пенсіонери у віці до 60 років. Для оформлення кредиту не потрібна довідка про доходи, а також не потрібно поручитель. Це беззаставний кредит на чесних і прозорих умовах.

Компанія лояльна до всіх своїх клієнтів при поверненні кредитної позики вчасно і в повному обсязі.

Що пропонує компанія своїм клієнтам

Умови отримання кредиту досить прості і зрозумілі кожному. Все, що потрібно для оформлення дрібного грошової позики, це паспорт громадянина нашої країни, код платника податків, а також контакти з місця роботи (номери телефонів) і контакти людей, які можуть підтвердити особу клієнта.


Сума кредиту становить від 400 до 5000 гривень.

Протягом 20 хвилин клієнт отримує кредит, підписує необхідні документи, в яких зобов'язується виконувати умови кредитного договору.

Процентна ставка - це єдине, що клієнт зобов'язаний сплатити компанії за користування кредитними коштами. У компанії Швидко Гроші кредит варто 2% в день. Кожен клієнт може самостійно розрахувати, яку суму йому доведеться повертати. І крім тіла кредиту і щоденної процентної ставки більше ніяких додаткових сум не потрібно вносити.

Як оформити кредит в Швидко Гроші

Щоб отримати гроші за 10 хвилин, необхідно попередньо оформити заявку на кредит онлайн. У заявці клієнт вказує свої дані - паспортні, ідентифікаційний номер платника податків та іншу інформацію, переважно контактну, місце роботи, а також номери телефонів друзів або родичів. Дана заявка обробляється протягом півгодини, і клієнт отримує або позитивну відповідь, або відмова.

Альтернативу такій позиці поки не може запропонувати жодна мікрофінансових організація.

Якщо отримано позитивну відповідь, сміливо можна відправлятися в офіс компанії за грошима або ж отримати кредит на карту будь-якого банку країни. Схема мікрокредитування в Швидко Гроші проста і зрозуміла.

Sgroshi Sgroshi МФО
4 29
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(29 голосів, в середньому: 4 з 5)

9 коментарі до “Кредит на карту в Швидко Гроши | Швидко Гроші”

 1. Аватар коментатораАлександр :

  Мені більше подобається компанія Твоя Позика. У них умови вигідні в тому випадку, якщо платиш вчасно. Ось я брав 3 тисячі і повернув через 20 днів. У підсумку віддав копійка до копійки і не заплатив взагалі ніякого відсотка. Чому б і ні?

 2. Аватар коментатораАртем :

  Відмінно все пройшло. Спасио

 3. Аватар коментатораНаталья :

  Назви сто відсотків відповідає надання послуг. Дуже були потрібні гроші »ну прям вчора». Надала документи і за десять хвилин гроші вже у мене. Ніяких поручителів, що дуже добре. І сподобалися терміни кредитування. Якщо потрібні будуть терміново ще гроші на короткий термін, то тільки сюди.

 4. Аватар коментатораВіталій :

  Відгук з Подякою. У дружині за лвадні день народження, а керівництво Опис сказало что зарплату на тиждень як мінімум затрімуюють, тут то я і приплили, звернув до Швидко гроші, и Вже за 20 хвилин отрібна сума Вже в мене на руках)))

 5. Аватар коментатораОлена :

  Час від часу вінікають ситуации, коли гроші потрібні сьогодні, а надходження планується лишь завтра. В Такі моменти чудово віручають ШвидкоГроші. Все Досить прозоро и зрозуміло, если уважний знайомитись з документами. Поки що жодних нерпіємніх сюрпрізів. Если є потреба - однозначно гарний вихід.

 6. Аватар коментатораdjraptor2008 :

  Потрібні були терміново гроші, займати у друзів не варіант. Звернувся в компанію «Швидко Гроші». Зайшов на сайт, оформив заявку онлайн. Все швидко протягом 5-10 хвилин. Документи мінімальні. Переплатив небагато.

 7. Аватар коментатораАнтон :

  Уже три рази брав невеликий позику (5000 грн) в цій компанії.
  Заявку оформляв онлайн. Це займає не більше 5 хвилин. Ніяких зайвих документів не вимагається, все законно і чесно головне тільки вчасно погасити заборгованість.

 8. Аватар коментатораМихайло :

  Тут все робиться Швидко, без проблем. Уважні и ввічліві консультанти. Взявши Вже двічі мікрокредіт. Сам візначаєш якові суму тобі нужно взяти, якові будеш віддаваті. Спасибі за такий Зручний вид кредитування. Ні у кого Нічого НЕ просиш и не прініжуєшся. Аджея недарма кажуть: «Якщо хочеш втратіті одного, позичивши в него гроші.»

 9. Аватар коментатораАртем :

  Брав позику, щоб зробити дружині подарунок на річницю весілля, зарплату затримували. В принципі не багато переплатив і швидко повернув гроші. Думаю, якщо з головою підійти до питання позики і ознайомиться з договором, то і проблем не буде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх