Кредит на карту в Топ Кредит | Top Credit

Тop credit

зміст

 1. Про компанію
 2. Умови по кредиту
 3. приклад розрахунку
 4. Умови по позиці
 5. Як отримати онлайн-кредит
 6. Що робити в разі відмови
 7. Санкції при простроченні
 8. Переваги ТОП Кредит

Мікрокредитування - можливість отримати невеликий позику на короткий термін. Послуга затребувана серед українців, тому і компаній, що надають її, чимало. Але серед них за популярністю виділяється TOP Credit. Прихильність користувачів пояснюється лояльністю і вигідними кредитними умовами, які пропонує є банки.

Про компанію

ТОП Кредит відкритий в 2015 році. 21 січня фінустанова внесено до Державного реєстру України під назвою ТОВ «ТОП Кредит». Спочатку компанія надавала позики готівкою, а в 2016 році перейшла на онлайн-кредитування. МФО видає гроші за рахунок власних і залучених коштів.

Умови кредитування

Сума для першої позикидо 3 000 грн
Сума для другого і наступних позикдо 15 000 грн
терміннетривалий, але з можливістю пролонгації на 10 днів
Процентна ставка для першої позики1,9% в день
Процентна ставка для другого і наступних позик1,9% в день зі знижкою за програмою лояльності до 50%
вік позичальників18 - 70 років
Географія діяльності МФОвся Україна, крім територій під окупацією

15 000 грн - гранична сума, яку може видати МФО. Але отримати її можна не відразу, а «пройшовши п'ять кроків» - оформивши п'ять кредитів:

 • 1-й - до 3 000 грн;
 • 2-й - до 5 000 грн;
 • 3-й - до 7000 грн;
 • 4-й - до 9 000 грн;
 • 5-й - до 12 000 грн.

Тільки шостий кредит може бути оформлений на 15 000 грн. За умови, що перші п'ять погашені в строк. Компанія створила комфортні кредитні умови для позичальників, надавши можливість часткового і дострокового погашення позики без яких би то не було додаткових грошових стягнень. А також з перерахунком комісії - скорочення суми і терміну позики тягне за собою зменшення відсотків.

приклад розрахунку

Що стосується відсоткової ставки, то вона однакова як для постійних, так і для нових клієнтів, а значить, в даному випадку розрахунок буде однаковий і для тих, і для інших. Кожен день користування позикою в 3000 грн обійдеться вам в 57 грн. Чим довше користуєтеся - тим вище сума.

Умови отримання позики

Клієнтами мікрокредітной компанії можуть стати громадяни України, які вписуються в вікові рамки - 18-70 років. Обов'язкова наявність прописки, а також документів, що підтверджують особу:

 • цивільного паспорта;
 • ідентифікаційного номера.

Що ще потрібно для отримання позики?

 • доступ в Інтернет;
 • мобільний телефон;
 • активна карта будь-якого вітчизняного банку.

заявка на кредит Для видачі позики потрібне підтвердження особи позичальника третіми особами. Клієнтові потрібно надати три достовірних телефонних номери родичів, друзів або співробітників, які зможуть підтвердити інформацію, зазначену ним у анкеті.

Алгоритм отримання кредиту

  1. Заповнити форму для реєстрації особистого кабінету на сайті компанії. Для цього потрібно натиснути кнопку «Отримати кредит».
  2. Після внесення необхідних даних на вказаний номер прийде смс-повідомлення з кодом. Його слід внести в спеціально відведене поле, тим самим закріпивши свій телефонний номер в анкеті і підтвердивши його.
  3. Заповнити заявку-анкету безпосередньо на отримання позики. Всього чотири форми:
   • Перша - особиста інформація про позичальника з наданням фото або сканів документів, а також особистого фото;
   • Друга - дані про прописку і проживанні;
   • Третя - інформація про роботу, слід вказати місце, посаду, а також термін роботи на останньому місці;
   • Четверта - контактні дані трьох осіб, які зможуть підтвердити інформацію, зазначену в анкеті.
  4. після слід ввести номер банківської карти. Важливий нюанс. Карта проходить процедуру верифікації, тому на рахунку повинна бути сума, не менше 1 грн.
  5. У персональному кабінеті потрібно вибрати суму позики і термін. Кредитний калькулятор покаже передбачувану суму переплати.
  6. Після натискання кнопки «Отримати позику» на телефон прийде код. Він вводиться в окреме поле і заявка відправляється на розгляд (розгляд заявки займає до 15 хвилин) .Що стосується схвалення слід зайти в особистий кабінет і підписати договір. Гроші прийдуть на карту, зазначену при реєстрації.

заявка топ-кредит

Причини відмови в позиці

причиниЩо робити?
В анкеті вказані невірні дані.Перевірити дані, зазначені в анкеті, навіть одна невірно написана буква або цифра - причина для відмови в позиці. Виправити неточності.
Карта не пройшла верифікацію.Карта прострочена або на рахунку немає необхідної суми (1 грн) для верифікації. Внести дані активної карти з 1 грн на рахунку.
Проблемна кредитна історія.Кредитну історію можна перевірити в УБКІ. Погасити прострочені позики.

Санкції при несплаті кредиту

Поява прострочення тягне за собою підключення штрафних санкцій:

 • нарахування пені, розмір якої залежить від суми боргу і терміну кредиту;
 • збільшення процентної ставки в два рази.

Порядок погашення позики наступний:

 • спочатку пеня;
 • потім відсотки по кредиту;
 • потім тіло кредиту.

При злісному ухиленні і виконанні кредитних зобов'язань інформація про прострочення в обов'язковому порядку буде передана в бюро кредитних історій. Щоб уникнути зайвих фінансових витрат і зберегти позитивний кредитний рейтинг, доцільніше оформити пролонгацію. Тим більше, що зробити це зовсім нескладно. Досить оплатити відсотки по минулий кредитний період. Пролонгація оформляється на 10 днів необмежену кількість разів.

Переваги ТОП Кредит

 • У МФО високий відсоток схвалення заявок: 80-90%. Тобто 8-9 з 10 звернулися отримують кредит.
 • Лояльність по відношенню до позичальників: компанія надає гроші клієнтам без роботи, з «підмоченою» кредитною репутацією, студентам, матусям в декреті і так далі.
 • Перевіркою заявок і прийняттям рішення займається система, а значить, це відбувається оперативніше, ніж це робив би людина в ручному режимі.
 • Для постійних позичальників компанія регулярно проводить акції. Також працює накопичувальна програма: закриваючи вчасно позики, клієнти отримують бонуси, які перетворюються в знижки на відсотки по кредитах.
Top Credit Top Credit МФО
3.8 42
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(42 голосу, в середньому: 3.8 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх