До 25 000 грн в кредит від мікрокредит | MicroCredit

Microcredit

ТОВ Мікрокредіт - українська мікрофінансових організація, яка працює на ринку споживчого кредитування з 2010 року.

Сьогодні МФО працює як онлайн, так і через невелику мережу відділень по всій Україні. Особливість Microcredit - кредитні пропозиції для кожного клієнта і велика для українських МФО максимальна сума позики - до 25 тис. Грн.

У своїй презентації Мікрокредит позиціонує себе як середня ланка між стандартними МФО, які працюють онлайн, і банками. Компанія обіцяє вигідні позики з максимально простим оформленням і сервісом аж до того, що кредитний експерт сам приїде до вас.

Які ж кредитні пропозиції ви знайдете в Мікрокредіт?

Назва кредитного продуктуВимоги до позичальникаМожлива сума кредиту, грнМаксимальний термін кредиту, додаткові умови
ОНЛАЙН КРЕДИТВік від 21 року, українське громадянствовід 500 до 25 000Кредит на карту, Виплата відсотків в кінці терміну
MONTHCREDITВік від 21 року, українське громадянствоот 2000 до 7000 грндо 12 місяців, виплата відсотків раз на місяць
PENSIONERПенсійний вік, благонадійність, наявність пенсійного посвідченнявід 2000 до 10 000до 12 місяців, виплата відсотків щомісяця
MICROCREDITВік від 21 року, українське громадянствовід 2000 до 25 000до 31 тижня, виплата відсотків - щотижня
MICROZP2Вік від 21 року, українське громадянство, документ, що підтверджує місце роботивід 2000 до 15 000до 48 тижнів, виплата відсотків раз на 2 тижні
CREDIT +Вік від 21 року, українське громадянство, для постійних клієнтіввід 2000 до 15 000до 30 тижнів, виплата відсотків раз на тиждень
POSCREDITВік від 21 року, українське громадянство, для інформаційних центріввід 2000 до 15 000до 48 тижнів, виплата відсотків раз на тиждень

 

А тепер в цифрах

Радує око різноманітність кредитних пропозицій, яке дозволяє клієнту самому вибрати зручний графік погашення позики, в залежності від передбачуваного надходження грошових коштів - від щотижневих платежів до платежів раз на місяць або в кінці терміну.

Вимоги до позичальників досить стандартні - паспорт і код, є окремий кредитний продукт для пенсіонерів, для клієнтів, які оформляють займ онлайн, Для постійних клієнтів.

Не зрозуміло тільки одне - скільки коштує послуга? Реальних цифр, кредитного калькулятора або зразка договору на сайті у відкритому доступі немає. Щоб дізнатися умови, на яких видається позика, необхідно телефонувати на гарячу лінію і записуватися на зустріч (!) З кредитним експертом.

Презентація компанії обіцяє максимально ввічливе обслуговування - оформлення першого кредиту 24 до годин, а оформлення повторного позики - всього за 2-3 години. Хм ... Здається, у нас різні уявлення про час, адже в багатьох МФО сьогодні можна оформити кредит за 20 хвилин, а повторний займ і зовсім доступний в будь-який час доби і отримати його можна за хвилин 5. У цьому плані мікрокредитів явно є до чого прагнути .

Microcredit Microcredit МФО
4.1 7
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(7 голосів, в середньому: 4.1 з 5)

3 коментарі до “До 25 000 грн в кредит от МикроКредит | MicroCredit”

 1. Аватар коментатораОксана :

  Не рекомендую це МФО, божевільні відсотки, маленький термін кредитування. Я вже давно користуюся і рекомендую МФО Твоя позика, у них нормальний відсоток, а термін кредитування набагато довший ніж тут.

 2. Аватар коментатораАлександр :

  Я рекомендую компанію Твоя позика! Відмінний сервіс і головне, що не потрібно мільйон документів, коли хочеш взяти грошей до зп, тільки паспорт, код і всі гроші в кишені, мені все подобається. Дуже рекомендую!

 3. Аватар коментатораВладимир :

  Шукав МФО що б взяти кредит. У сина випускний і потрібні гроші. Спрацювали швидко, договір чистий і без «підводних каменів». Також порадувала організація і відсоток. Всім рекомендую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх