Кредит на карту в Твої Гроші | Tvoigroshi

твої Гроші

Твої Гроші - мікрофінансових організація з солідною історією. Перше відділення відкрилося в Києві 28 січня 2013 року. Фінансова установа стало «першопрохідцем» на українському ринку мікрокредитування. Взявши за основу американську систему, власники компанії запропонували українцям абсолютно нову послугу: «маленькі суми грошей під відсотки на короткий термін».
Сьогодні Tvoigroshi - один з лідерів вітчизняного ринку мікрокредитування. Процвітаюча організація з представництвами в Київській і Львівській області. У найближчих планах відкриття відділень по всій країні.

3 причини успіху

 • Мікрофінансових організація дотримується закону і веде свою діяльність на підставі ліцензії АВ 614820, виданої Нацкомфінпослуг 04.02.2013 року.
 • Компанія розробила вигідну систему кредитування без «підводних» комісій. Клієнт сам може розрахувати суму погашення і переконатися у відсутності непередбачених і незрозумілих переплат.
 • Повага та увага до клієнтів - фундамент, на якому компанія будує свою роботу. Грамотні і зрозумілі консультації, допомогу в оформленні кредиту - безкоштовні послуги, доступні будь-якому позичальнику.

Кредит онлайн на карту - вигідні умови для позичальників

Компанія надає мікрокредити на суму від 300 до 7 000 грн. Відсоткова ставка за користування кредитними коштами складає 2% в день. Є можливість пролонгувати кредит, а також погасити його достроково.

Хто може взяти кредит онлайн

Кредит в Твої Гроші онлайн може оформити будь-який громадянин України, який має постійний трудовий дохід. Вікові рамки позичальників - 18 - 71 рік. Для отримання кредиту потрібен паспорт, ІПН і банківська карта. Довідка про доходи не потрібна. Обов'язкова наявність мобільного телефону для підписання договору за допомогою СМС-коду.

У компанії мізерний відсоток відмов. Позику можна отримати навіть з несприятливою кредитною історією.

Як оформити кредит

Оформити кредит можна в відділенні мікрофінансового установи. Процедура займе не більше 10 хвилин. Гроші прийдуть на карту або їх можна отримати готівкою в касі відділення.

Ще один спосіб оформлення кредиту в Твої гроші - онлайн на карту. Для цього потрібен доступ в інтернет. Покрокова інструкція:

 • заповнення заявки на сайті;
 • ідентифікація;
 • отримання грошей на карту (в разі позитивної відповіді).

Способи виплати кредиту

 • На сайті Твої Гроші в особистому кабінеті за допомогою банківської карти.
 • через Приват24.
 • У касі будь-якого банку України.
 • За допомогою платіжних терміналів.

20 хвилин вашого часу, мінімум документів і максимум уваги до вашої проблеми. Кредити в Твої Гроші - це реальна можливість розібратися з фінансовими труднощами, не вдаючись до допомоги друзів або родичів.

Tvoigroshi Tvoigroshi МФО
3.8 12
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(12 голосів, в середньому: 3.8 з 5)

2 коментарі до “Кредит на карту в Твои Гроши | Tvoigroshi”

 1. Аватар коментатораАнна :

  Прошу внести в чорний список мого сина Козловського Владислава Олеговича, ІПН 3349408412 на видачу кредитів, ВІН ніде НЕ працює, майна у него немає, а его кредити погашаю я. З повагою Ганна Козловська.

  097-****388

  1. Аватар коментатораКира :

   Пані Ганна, Олфін НЕ має стосунки до Твої Гроші. Тож Радимо звернути на електронну адресу, Вказану на Офіційному сайті. Проти не факт, что це подіє. Даже если тут Йому відмовлять, є ще сотні ОРГАНІЗАЦІЙ, де гроші таки дадуть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх