Простий кредит на карту від UaCash

простий кредит на карту від ua cash

До зарплати ще тиждень, а грошей немає зовсім? Якщо ні в кого позичити, а збирати довідки і документи для банку немає часу, отримати трохи грошей на карту допоможе UaCash! Онлайн-кредит на карту можна отримати не виходячи з дому, просто оформивши заявку з мобільного.

зміст:

 1. Про компанію
 2. Ліцензія
 3. Умови по кредиту
 4. приклад розрахунку
 5. Хто може взяти кредит
 6. Як отримати кредит онлайн
 7. Що робити в разі відмови
 8. Як погасити заборгованість
 9. Як оформити пролонгацію
 10. Санкції при простроченні
 11. Висновки: переваги і недоліки

Про компанію

UaCash - сучасний сервіс кредитування в Україні. Працює з 2018 року і надає комфортні та прозорі умови по позиках. Простий спосіб подачі заявки і мінімальні вимоги до позичальника дають можливість отримати до 1500 грн на будь-які цілі.

Отримати кредит на карту в UaCash нескладно. Для цього потрібно подати заявку на сайті, заповнити анкету і ствердно відповісти на запит за допомогою мобільного телефону та електронної пошти. Крім паспорта та ІПН коду додаткові документи з роботи або місця проживання не потрібні.

Юа Кеш працює цілодобово, тому подати заявку і отримати гроші на карту можна навіть вночі, у вихідні або святкові дні. При цьому кредит готівкою тут не отримаєш, адже компанія працює виключно в мережі інтернет, офісів і представництв у неї немає.

Ліцензія

Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія Юа Кеш» займається кредитуванням на законних підставах. Ліцензія на надання коштів у позику видана розпорядженням Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг № 1656 від 18.09.2018 року.

Умови по кредиту

У Юа Кеш діють однакові умови кредитування як для нових, так і постійних позичальників. Клієнти сервісу мають можливість отримати кредит в сумі від 500 до 1500 грн під 1,9 %. При коректному заповненні всіх форм гроші надійдуть на карту через 15-20 хвилин.

Для зручності сприйняття продублюємо цю інформацію в таблиці

нові клієнтиПостійні клієнти
Процентна ставка

1,9 %

Сума кредиту

500-1500 грн

Час обробки заявки15-20 хвилин5 хвилин

 

приклад розрахунку

При оформленні позики в розмірі 1000 грн, клієнт буде зобов'язаний повернути зазначену суму і додатково комісію 19 грн за кожен день користування коштами. У разі своєчасної оплати інші комісії або відсотки не нараховуються.

Хто може взяти кредит

Взяти онлайн-кредит в UaCash дуже просто! Щоб на вашу заявку прийшла позитивна відповідь, слід уважно вивчити умови кредитування і відповідати заявленим вимогам:

Умови кредитуваннядокументи
Паспорт і кодПри заповненні анкети знадобиться надати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. Для збільшення шансів рекомендується завантажити в особистий кабінет на сайті їх фото або скани
Громадянство і проживання в Україні, вік 18-65 роківПозичальниками Юа Кеш можуть бути тільки громадяни України у віці від 18 до 65 років. Кредит можуть отримати студенти, пенсіонери і безробітні.
Мобільний телефон / планшетДля підтвердження заявки та ідентифікації особистості позичальника потрібно вказати свій особистий номер телефону і e-mail.
Карта будь-якого банку УкраїниВ особистому кабінеті, дотримуючись інструкції, потрібно прикріпити номер банківської карти, оформленої на ім'я позичальника. Зверніть увагу: карта повинна бути дійсна ще мінімум місяць і на рахунку повинно бути хоча б пару гривень для верифікації.

Інших документів і даних сервіс ЮА Кеш не вимагає.

Як отримати кредит онлайн

Чи плануєте оформити кредит до зарплати в UaCash? Заходьте на сайт і покроково заповнюйте заявку:

 1. На головній сторінці Юа Кеш встановіть показники кредитного калькулятора на позначці з потрібною сумою і датою погашення.
 2. Створіть особистий кабінет. Для цього вкажіть номер свого телефону і придумайте пароль.
 3. Заповніть анкету. Важливо вказувати чесну і актуальну інформацію про себе, місці свого проживання і роботи. Система побачить обман і відмовить шахраю в грошах.
 4. Завантажте в особистий кабінет фотографії сканів паспорта та ІПН. Це збільшить шанси на отримання позитивної відповіді.
 5. Прив'яжіть до аккаунту банківську карту і пройдіть процедуру верифікації. Щоб успішно завершити даний етап, карта повинна бути оформлена на ваше ім'я і на ній повинно бути по меншій кілька гривень.
 6. Отримайте рішення за вашою заявкою. Сервіс відправляє відповідь на запит автоматично. Те саме може зробити дзвінок від менеджера фінансової компанії для уточнення інформації.
 7. Якщо відповідь від Юа Кеш ствердну, через 15-20 хвилин надійдуть гроші на карту, зазначену при заповненні анкети.

При повторному зверненні оформити заявку на отримання кредиту без відмови можна за пару хвилин, так як вся інформація зберігається в особистому кабінеті користувача і повторно вводити її не треба. До того ж, компанія буде знати клієнта і довіряти йому.

Що робити в разі відмови

Мінімальні вимоги і лояльне ставлення до позичальників дозволяє швидко отримати цілодобовий кредит близько 90 % позичальникам. Рішення про видачу приймається системою на основі аналізу даних, які він ввів, але про причини відмови система клієнтові не повідомляє.

Розглянемо найбільш поширені причини відмови по кредиту:

Причина відмовиваріанти вирішення
Позичальник іноземець або проживає не в Україні, неповнолітнійПозичальниками не можуть бути іноземні громадяни, а також особи, які не досягли повноліття.
Банківська карткаНе допускається прив'язувати до особистого кабінету карту своїх родичів і друзів. Карта повинна бути видана на ім'я людини, який оформляє кредит.
Карта прострочена або баланс по ній негативнийВерифікація карти неможлива, якщо на рахунку зовсім немає грошей. Сервіс тимчасово блокує суму 3-5 грн для підтвердження особи позичальника.
Заборгованості в інших банкахОтримати кредит з поганою кредитною історією складно. Для цього буде потрібно погасити свої борги в інших фінансових установах.

Якщо навіть при правильному заповненні заявки сервіс видає помилку, зверніться за консультацією в службу підтримки за телефоном, вказаним на сайті UaCash або допоможе

Як погасити заборгованість

Клієнтам ЮА Кеш надається кілька альтернативних способів для погашення заборгованості:

 1. В особистому кабінеті на сайті: натисніть «Погасити кредит», вкажіть суму і підтвердіть платіж. У вигляді смс на месенджер або електронну скриньку прийде повідомлення і квитанція про оплату по кредиту.
 2. У терміналах: погасити кредит ЮА Кеш можна готівкою в терміналах Приватбанку і EasyPay.
 3. У відділеннях банків: оплатити можна в будь-якому банку за реквізитами Юа Кеш, заповнивши квитанцію.

Як оформити пролонгацію

Для всіх позичальників Юа Кеш відкрита можливість продовжити термін дії кредитного договору. Пролонгацію оформити можна відразу на сайті в своєму особистому кабінеті, в банку за реквізитами або терміналах. Для цього слід вибрати «Пролонгація кредиту UaCash», і вказати термін, на який ви хочете продовжити дію договору (максимально на 7 днів).

При цьому позичальник не обкладається додатковим комісією або штрафом, а оплачує тільки стандартні відсотки за користування грошима.

Санкції при простроченні

Якщо позичальник пропустив платіж і не виконав свої умови за кредитним договором, йому нараховується додаткова відсоткова ставка 2,5 % за кожен день прострочення.

Якщо клієнт не погашає заборгованість, з часом компанія звертається до суду з вимогою примусово стягнути кошти. Також UaCash залишає за собою право передати справу про стягнення боргу третім особам. І, звичайно, інформація про борг автоматично відправляється в бюро кредитних історій.

Висновки: переваги і недоліки

Виділимо основні переваги Юа Кеш:

 • мінімальний пакет документів для оформлення кредитного договору;
 • займ без дзвінків на роботу або родичам;
 • можливість отримати гроші в будь-який час дня і ночі;
 • швидку відповідь на заявку. Гроші будуть зараховані на карту максимум через 20 хвилин;
 • не потрібно вказувати мети отримання позики;
 • чесні умови кредитування. Клієнт відразу бачить суму позики та відсотки;

Незважаючи на безліч переваг, виділимо і деякі недоліки UaCash:

 • неможливість полкучіть кредит готівкою;
 • немає промокодом і акцій;
 • немає програми лояльності;
 • максимальна сума позики становить всього 1500 грн;
 • відмови клієнтам з поганою кредитною історією.
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх