Онлайн-кредит в ВероКеш | VeroCash

взяти кредит в ВероКеш

Перераховувати випадки, коли можуть терміново знадобитися гроші до зарплати на картку, немає сенсу! У кожного в житті може виникнути ситуація, коли з'являється гостра потреба в грошах. Де взяти кредит в інтернеті? Сервіс кредитування VeroCash - ваш помічник у важку хвилину. Мікропозики на карту оформляються на сайті онлайн, без відвідування відділення. Прозоро і легко. Всього за 11 хвилин!

зміст:

 1. Про компанію
 2. Ліцензія
 3. Умови по кредиту
 4. приклад розрахунку
 5. Акції та промокодом
 6. Офіси видачі позик
 7. Хто може взяти кредит
 8. Як отримати кредит онлайн
 9. Що робити в разі відмови
 10. Як погасити кредит
 11. пролонгація позики
 12. Як не допустити прострочення
 13. висновки

Про компанію

Компанія VeroCash - сервіс онлайн кредитування на українському ринку, який здійснює свою діяльність у формі Товариства з обмеженою відповідальністю «ИЗИ Кредит» з 2017 року. Мікрофінансових організація VeroCash використовує європейський досвід і пропонує максимально просту процедуру для отримання моментального позики на карту без перевірок.

Сервіс ВероКеш є складовою частиною міжнародної компанії Management Financial Group, що веде фінансову діяльність в Європі більше 10 років.

Ліцензія

Мікрофінансових компанія VeroCash має пакет дозвільних документів, необхідних для здійснення діяльності з кредитування населення в Україні. ВероКеш вибудовує свою діяльність в суворій відповідності з Конституцією і Законом України.

Діюча ліцензія Нацкомфінпослуг на надання коштів у позику від 23.02.2017 № +1988.

Умови по кредиту

Відповідно до порядку видачі кредитів на карту позичальниками ВероКеш можуть бути повнолітні громадяни України. Для отримання кредиту без довідок і поручителів не потрібно відвідувати відділення банку або шукати офіс мікрофінансової організації. З ВероКеш онлайн кредит на карту надійде протягом 11 хвилин з моменту подачі заявки.

Отримати позику до зарплати можуть студенти, безробітні, а також пенсіонери. Сервіс ВероКеш лояльно ставиться до позичальників з негативною кредитною історією.

Для всіх клієнтів встановлена єдина процентна ставка 1,65 % від суми позики за кожен день користування кредитними грошима. Позичальники VeroCash можуть розраховувати на кредит онлайн без фото документів в розмірі від 500 до 5000 грн. Якщо клієнт візьме в борг 1000 грн, сума боргу складе 1000 грн + 16,5 грн за кожен день дії договору.

приклад розрахунку

Позику в VeroCash можна оформити в розмірі від 500 до 5000 грн при стандартній комісії 1,65% в день.

Наприклад, клієнт отримав терміновий позику на карту 3000 грн під 1,65 % за кожну добу. Сума до оплати буде нарахована так: 3000 грн + 49,5 грн в день.

Акції та промокодом

Акції, які дають можливість клієнтам взяти кредит на карту терміново онлайн зі знижкою і пільговим періодом компанія VeroCash проводить часто.

Промокодом для отримання знижки можна знайти:

 • на офіційному сайті сервісу VeroCash;
 • на сторінці ВероКеш в Facebook;
 • на профільних сайтах, що публікують інформацію про діяльність кредитних організацій.

Офіси видачі позик

Компанія VeroCash має офіс в Києві. Діяльність з мікрокредитування здійснюється в інтернеті. Клієнти ВероКеш можуть подати заявку і отримати кредит без фото і дзвінків на сайті сервісу в онлайн режимі.

Хто може взяти кредит

Прозорі та зрозумілі умови кредитування, а також мінімальні вимоги до позичальників - це реальна можливість для громадян України отримати при необхідності займ онлайн на карту терміново. Сервіс миттєвих кредитів ВероКеш доступний для потенційних позичальників:

Умови кредитуваннядокументи
Вік від 18 роківПозика на карту цілодобово в Україні можуть отримати особи, яким на день подачі заявки виповнилося 18 років. Неповнолітні особи не кредитуються.
громадянство України Кредит онлайн на карту без відмови цілодобово видається тільки громадянам України, які мають паспорт України та ІПН. Іноземні громадяни не можуть взяти мікропозик в ВероКеш.
Банківська карткаЩоб прив'язати банківську карту до свого облікового запису, на сайті сервісу VeroCash слід в анкеті вписати номер карти, термін її дії та CVV код. Верифікацію не пройде карта з простроченим терміном дії, або балансом менше 5 грн.
Телефон та електронна адресаІдентифікація позичальника відбувається по телефону. Підтвердження заявки на отримання онлайн кредиту на карту без дзвінків здійснюється через електронну пошту.

 

Слід бути готовим до того, що при оформленні заявки знадобиться зробити приватне фото з паспортом в руках. Такі заходи безпеки допомагають запобігти випадкам шахрайства при заволодінні чужими документами.

Як отримати кредит онлайн

Взяти позику онлайн не виходячи з дому легко! Для цього заходимо на сайт компанії VeroCash, поетапно реєструємося і подаємо заявку:

1 крок. Для отримання мікрокредиту на карту в Україні вибираємо на кредитному калькуляторі суму позики і термін погашення. Калькулятор порахує процентну ставку і загальну суму для погашення з урахуванням комісії.

2 крок. Вводимо промокод (якщо є) для отримання знижки.

кредит на карту без перевірок

3 крок. Реєструємося в особистому кабінеті.

кредит на карту без перевірок

4 крок. Заповнюємо анкету. Вказуємо про себе якомога більше інформації, щоб збільшити шанси на отримання кредиту на карту без перевірок.

5 крок. Прив'язуємо банківську карту до свого облікового запису. У клієнта повинна бути особиста карта з активним терміном дії і позитивним балансом на рахунку не менше 5 грн.

6 крок. Чекаємо відповіді від менеджера. Позичальнику подзвонять або надішлють повідомлення з відповіддю по заявці.

7 крок. У разі позитивної відповіді на e-mail клієнта буде відправлений кредитний договір. Знайомимося з його змістом і ставимо підпис, якщо умови договору відповідають вашим очікуванням отримати гроші в борг онлайн на карту.

8 крок. Зарахування грошей на карту.

Реєстрація займає всього 10-15 хвилин. При повторному зверненні в сервіс VeroCash заявку можна подати в 1-2 кліка: вся інформація про позичальника збережеться в особистому кабінеті.

Компанія ВероКеш відправляє гроші на карту позичальника миттєво. У виняткових випадках клієнти отримують гроші з затримкою до трьох днів. Дані обставини можуть бути пов'язані з деякими особливостями банку, в якому обслуговується позичальник. Банк може затримати грошовий переказ з метою безпеки. Уточніть у своєму банку причину затримки переказу грошей.

Що робити в разі відмови

Якщо клієнту відмовлено в отриманні позики, причиною можуть бути наступні обставини:

Причина відмовиваріанти вирішення
Вік менше 18 роківПодавайте заявку для оформлення кредитного договору після досягнення 18 років
Помилка в особистих данихПеревірте коректність заповнення анкети і достовірність всієї інформації
Картка не верифицированаПоповніть баланс вашої карти, на ній має бути не менше 5 грн. Перевірте термін її дії
Погана кредитна історіяЯкщо у вас є кредити в інших банках або МФО, це слід вказати при заповненні анкети. Не робіть неправдивої інформації

 

Відхилення запиту - не привід засмучуватися! Виправляйте помилки в анкеті і подавайте повторну заявку. Протягом доби можна зробити три спроби.

Як погасити кредит

Де взяти кредит

Вибирайте зручний для вас спосіб погашення кредиту в VeroCash:

 1. В особистому кабінеті на сайті сервісу;
 2. У додатку Приват24;
 3. У касі банку за реквізитами;
 4. У терміналах оплати за номером кредитного договору.

МФО ВероКеш пропонує послугу дострокового погашення кредиту. У такому випадку позичальник звільняється від сплати відсотків за період, що залишився.

пролонгація позики

При виникненні труднощів з погашенням заборгованості позичальник може продовжити кредитний договір. Пролонгація позики - збільшення терміну дії договору без штрафних санкцій. Клієнти можуть продовжити свій договір 12 раз на 30 днів, виплачуючи відсотки за період користування кредитними коштами.

Важливо! Пролонгація кредиту доступна і для тих клієнтів, які прострочили виплату до 5 днів.

Як не допустити прострочення

Якщо клієнт не пролонгував займ і не погасив заборгованість вчасно, з п'ятого дня нараховується підвищена комісія 3 % на добу.

У винятковому випадку позичальник має право звернутися із заявою про реструктуризацію боргу. Термін оплати заборгованості буде переглянутий і клієнт не потрапить в розстрочку, зберігши свою позитивну кредитну історію.

висновки

Співпрацюючи з МФО VeroCash, клієнти отримують європейський сервіс і комфортні умови кредитування:

 • Лояльне ставлення до клієнтів з негативною кредитною історією;
 • Без поручителів і застави;
 • Можливість пролонгації і дострокового погашення;
 • Мінімальна процентна ставка;
 • Зручний інтерфейс сайту.
VeroCash VeroCash МФО
5 1
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в середньому: 5 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх