Кредит на карту в Заплатка | Zaplatka

кредит в латочка

Гостра необхідність в грошах може статися у кожного. Кому-то гроші потрібні на ремонт машини або техніки, а хтось хоче купити нові меблі або шукає фінанси на відпочинок. Вирішити тимчасові труднощі допоможе молодій кредитний сервіс Zaplatka ua, який займається видачею позик населенню в онлайн-режимі.

види позик

Кредит в Заплатка - це оптимальні процентні ставки, сервіс високого рівня, мінімальний пакет документів. Для нових та постійних клієнтів Zaplatka передбачила кілька варіантів кредитування:

 • Перша позика можна оформити на суму до 3 000 грн. Перші п'ять діб за користування кредитом гроші стягуватися не будуть, далі ставка складе 1,5%.
 • Після першого успішно погашеного кредиту в заплатки ліміт буде збільшений до 5 000 грн. Комісія за користування раніше складе 1,5% в день.
 • Постійні клієнти можуть оформити позику до 5 000 грн, але за зниженою ставкою - 1,3% в день.
 • VIP клієнти Zaplatka мають можливість отримати позику до 7 000 грн з відсотковою ставкою 1,1% в день.

Хто може бути потенційним позичальником

Оформити Zaplatka кредит може кожен повнолітній громадянин України. Від позичальника потрібно тільки паспорт, ідентифікаційний код і карта будь-якого банку.

Завдяки лояльному ставленню компанії клієнтами можуть бути пенсіонери, студенти, громадяни без офіційного працевлаштування або приватні підприємці. Погана кредитна історія або наявність незакритих кредитів в інших фінустановах не спричиняться причиною для відмови у видачі позики.

особливості організації

У числі позитивних якостей Zaplatka ua можна відзначити наступні:

 • Оформлення заявки в онлайн режимі, без відвідування офісів і черг.
 • Без прихованих платежів і комісій.
 • Мінімальний пакет документів. У поручителів і довідці про доходи немає необхідності.
 • Час розгляду заявки - 15 хвилин.
 • Надійний захист персональних даних.
 • Відстрочка платежу на сім днів. У цей період пеня і штрафи нараховуватися не будуть.
 • Заявки приймаються цілодобово.

Як оформити позику

Для подачі заявки на кредит потрібно визначитися з сумою і терміном. Нові клієнти Латки можуть оформити позику на суму до 3 000 грн. Перші п'ять днів комісія за користування грошима нараховуватися не буде. Розрахувати відсотки за кредитним договором за весь період допоможе кредитний калькулятор на головній сторінці.

Далі потрібно зареєструватися, заповнити поля анкети особистими даними і прикріпити скани документів. Також потрібно провести ідентифікацію банківської карти. Заявка буде розглянута протягом чверті години і в разі позитивного рішення необхідно буде підписати кредитний договір онлайн. Гроші будуть зараховані на карту будь-якого банку автоматично.

При повторному зверненні вам потрібно буде тільки вибрати термін і суму кредиту в особистому кабінеті.

Як погасити заборгованість

Повернути гроші або погасити відсотки можна за допомогою особистого кабінету на сайті, за допомогою інтернет-банкінгу або скориставшись терміналом самообслуговування. Також можна звернутися в касу будь-якого банківського установи і перерахувати гроші за реквізитами, вказаними в договорі. Компанія завжди йде назустріч клієнтам і пропонує сім діб без відсотків після закінчення кредитного договору, протягом яких потрібно погасити заборгованість.

Якщо клієнт не має можливості вчасно погасити кредит, він має право скористатися опцією пролонгації. Продовжити термін кредитування можна після виплати відсоткової ставки за позикою. Це можна зробити самостійно в особистому кабінеті.

Компанія має офіційну ліцензію ФК №285 на ведення фінансової діяльності з реєстраційним номером 13102622.

Zaplatka Zaplatka МФО
5 4
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(4 голосу, в середньому: 5 з 5)

2 коментарі до “Кредит на карту в Заплатка | Zaplatka”

 1. Аватар коментатораneonles :

  Я дуже часто влажу в величезні кредіти.Недавно вирішив прикупити новий телефон, так як старий зламався і в підсумку ніде мені кредит не далі.Покопался в інтернеті і знайшов юридичну компанію Заплатка.Безумно радий, що знайшов і саме цю організацію.Думаю ця компанія то , що потрібно кожному любителю кредитів.

 2. Аватар коментатораВладимир :

  Брав в кредит мікрохвильовку, вже залишалася остання виплата, а на роботі саме в цьому місяці відклали зарплату на 2 тижні. Не знаю, що робив би, якби не знайшов цю організацію. Швидко оформили позику (хвилин 15 зайняло) на 2000 гривень на 65 днів і без проблем виплатив кредит.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх