9,5 млн осіб містять всю країну, - ДПС

9,5 млн осіб містять всю країну, - ДПС

За офіційними даними, на сьогодні в Україні заробітну плату отримують лише 11,6 млн чоловік, причому 2,1 млн з них - пенсіонери. Таким чином, всю країну містять 9,5 млн чоловік.

Такі дані назвав глава ДПС Олексій Любченко в інтерв'ю «Новий час», повідомляє Державна податкова служба України на своїй сторінці в Фейсбук.

Відзначається, що в Державному реєстрі фізичних осіб налічується 44,1 млн осіб, з яких 37,6 млн - це громадяни, які перебувають на підконтрольній території України. За даними за 2019 рік, доходи отримували лише 19,7 млн громадян, тобто 45%.

«У нас економічно активного населення за класифікацією ООН (А це 15-70 років) - близько 34,6 млн. З цієї категорії податкова не бачить на своїй карті України 5,6 млн чоловік протягом останніх десяти років », - підкреслив Олексій Любченко.

Вирішити це питання, на думку глави податкової, можна прив'язавши декларування до механізму виборчого права і бюджетного процесу.

«Чому нам формують політику ті, хто десять років не платить податки. Людина ходить, голосує. Я проти! Це моя громадянська позиція. Хочеш користуватися соціальними стандартами? Плати податки і користуйся. Чому 11,6 млн осіб працюють, платять податки, ще 1,8 млн зайняли активну позицію і стали підприємцями, а мільйони людей навіть не подумали про роботу, не кажучи вже про податки », - зазначив Олексій Любченко.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх