Акції США різко знизилися на тлі поширення вірусу з Китаю

коронавірус

Акції США зафіксували рекордну більш ніж за три місяці одноденне падіння оскільки продовження новорічних канікул в Китаї через спалах нового коронавируса викликало побоювання навколо економічних наслідків заходів, покликаних стримати поширення хвороби.

Таку інформацію надає ОлФін з посиланням на Reuters.

Під ударом опинилися акції компаній, пов'язаних з подорожами, в той час як технологічний, сировинної та енергетичний сектори, які залежать від ситуації в Китаї, також потягнули ринок вниз.

McDonald's і Starbucks заявили про закриття частини своїх закладів в КНР. Fast Retailing, власник бренду Uniqlo, а також шведська мережа Hennez & Mauritz, призупинили роботу магазинів в ряді міст Китаю. Коворкінговая компанія WeWork тимчасово закрила 55 офісних просторів.

Читайте також: А ви економите на цьому?

Facebook, японська Shiseido і ряд інших компаній ввели обмеження на відвідування співробітниками Китаю без необхідності, автовиробники Nissan, Honda і Groupe PSA евакуюють співробітників з Ухань, круїзний оператор Carnival відклав дев'ять круїзних рейсів, які повинні були початися в Китаї в період з 25 січня по 4 лютого.

Apple заявила у вівторок, що поширення вірусу може негативно позначитися на її ланцюжку поставок, оскільки саме китайські виробники займаються складанням iPhone.

Глобальні банки, включаючи Credit Suisse, Morgan Stanley, Standard Chartered, UBS, BNP Paribas і Citigroup, вимагають від гонконзьких співробітників, які відвідували материковий Китай в останнім часом, не з'являтися в офісі, щонайменше, протягом 14 днів.

Раніше стало відомо, що одна з найбільших європейських авіакомпаній призупиняє всі рейси в і з материкового Китаю.

Читайте також: ТОП-10 МФО в Україні

Нагадаємо, вірус спалахнув в центральному китайському місті Ухань в кінці 2019 року. У вівторок Китай повідомив, що кількість загиблих країні зросла до 132, при цьому підтверджено 5974 випадків зараження. Вірус поширюється через кашель і чхання і має інкубаційний період до 14 днів.

Крім того, з Китаю планують заборонити вивезення домашніх тварин в інші країни.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх