Акордбанк підтвердили дуже високу кредитоспроможність

Акордбанк

Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» з підтвердило кредитний рейтинг Аккордбанка на рівні uaАА, що характеризує дуже високу його кредитоспроможність порівняно з іншими українськими позичальниками.

Про це ОлФін стало відомо з повідомлення агентства.

Агентство аналізувало результати роботи банку за 2018 рік, інформацію про нього як емітента, статзвітність і спеціальну інформацію фінучрежднія за минулий рік та січень 2019 року.

«Експерт-Рейтинг» прийшов до висновку, що Акордбанк повністю виконує зобов'язання перед клієнтами і кредиторами. Станом на початок року він дотримувався всіх ключових нормативів Нацбанку, які моніторить агентство.

Отримати кредит

Банк має дуже хорошу забезпеченість регулятивним капіталом, запас ліквідності, а також домігся великого прогресу в зниженні в своєму кредитному портфелі частки суми кредитів фізосіб п'ятого класу і кредитів юросіб десятого класу, тобто кредитів найгіршої якості.

Також фінустанова показало в 2018 році значний приріст чистого прибутку, чистого процентного і чистого комісійного доходів. «Експерт-Рейтинг» констатує, що показники роботи банку як і раніше мають тенденцію до поліпшення.

Нагадаємо, 4 березня Акордбанк збере акціонерів для розподілу прибутку за 2018 рік.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в середньому: 4 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх