Альфа-Банк запустив портал туристичних послуг

кредитка для туристів

Альфа-Банк Україна запустив сервіс travel.alfabank.ua, що дозволяє спланувати будь-яка подорож завдяки найбільшому портфоліо туристичних послуг (онлайн-бронювання авіаквитків, залізничних та автобусних квитків, а також готелів).

як ОлФін стало відомо з повідомлення банку, за використання ресурсу він не бере комісій або зборів - користувач заплатить за квиток рівно ту ж ціну, що вказана на сайті.

Також в рамках сервісу створений незалежний рейтинг авіакомпаній, що формується з відгуків пасажирів.

Отримати кредит

У порталу є служба цілодобова підтримки, готова проконсультувати по будь-яких питань. Відповіді на найбільш часті з них вже зібрані в розділі «Допомога мандрівникові».

Після реєстрації користувачеві буде доступний особистий кабінет, де зберігається вся історія покупок. Реєстрація можлива через акаунт у Facebook або шляхом заповнення короткої анкети.

Власникам карти Travel від Альфа-Банку за кожну покупку на новому сайті будуть нараховуватися бонусні бали - 10 тис. За бронювання готелю, 2,5 тис. За авіаквиток, 2 тис. За автобусний та 500 балів за залізничний квиток.

Накопиченими балами можна компенсувати подальші покупки на порталі. Перейти до замовлення квитків власники карток Travel можуть з мобільного додатка Alfa-Mobile Ukraine.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в середньому: 5 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх