Американська ФРС знизила базову ставку майже до нуля

Американська ФРС знизили базову ставку майже до нуля

Федеральна резервна система Америки знизила базову процентну ставку відразу на 1 п.п. Новий поріг сформований в рамках 0 - 0,25%.

Про це ОлФін дізнався з даних на сайті системи.

В організації заявили, що рішення пов'язане з пандемією нового вірусу з Піднебесної, який підриває економіку вже сьогодні, не кажучи про майбутні ризики. Для підтримки економічної ситуації в країні в доступному для огляду майбутньому ФРС задіє кошти в обсязі як мінімум 700 млрд дол. Економісти обіцяють, що зроблять все можливе для підтримки кредитування, стабілізації цін і рівня зайнятості населення.

Також система нарощує запаси казначейських паперів на підлогу трильйона дол. У той же час, Фінансовий агломерат ДЖ. П. Морган очікує, що пандемія коронавируса занурить економіки США і Європи в глибоку рецесію вже цього літа.

Читайте також: Битва дискаунтерів: АТБ проти ЕКО маркету

КОВІД-19 б'є по світовій економіці вже більше місяця. Наприклад, в США зафіксований різкий обвал цін на агропродукцію на тлі пандемії.

Відзначимо, що ФРС не єдина організація, яка виробить гроші для підтримки економіки. ЄБРР виділив 1 млрд євро на підтримку компаній в 38 країнах.

Додамо, що бізнес максимально намагається мінімізувати ризики зараження своїх співробітників. Наприклад, магазини Епл не працюватимуть по всьому світу, компанія ввела карантин до 27 березня. Крім того, завод італійської компанії Ламборгіні в Сант-Агата-Болоньєзе не працюватиме майже два тижні, з 13 по 25 березня.

А в світі продовжують скасовувати конференції та спортивні заходи. Зокрема, СОТ через коронавируса скасувала засідання до кінця квітня, а Мексика призупинила чемпіонат по футболу. В Єрусалимі в якості запобіжних заходів закрили мусульманську мечеть Аль-Акса.

Читайте також: Де і як заховати гроші вдома від злодіїв

Нагадаємо, в Україні лабораторно підтверджено вже п'ять випадків коронавирусной інфекції КОВІД-19. 4 випадки в Чернівецькій області, і один - в Житомирській. Одна людина загинула. Також в декількох областях є підозра на коронавірус.

У нашій країні введений карантин для школярів, студентів та учнів дитсадків. Багато компаній перевели своїх співробітників на удаленку. Практично повністю припинено авіа та ж / д сполучення. Міністр охорони здоров'я Ілля Ємець також пропонує розглянути можливість обмеження роботи закладів громадського харчування при першому ускладненні епідемічної ситуації.

Українців активно закликають сидіти вдома.

Кількість інфікованих в світі наблизилася до 170 тис. Чол. Загинуло - 6,513 чол., Вилікувалося - 77,257 чол.

Читайте також: Як скоротити переплату по кредиту

У той же час, в США починаються клінічні випробування вакцини. А багато країн ввели режим НС і карантину, закрили кордони і обмежили переміщення всередині країни. Країнами з найбільш швидким поширенням КОВІД-19 залишаються Італія, Іран і Південна Корея. У Китаї епідемія йде на спад, всього 25 хворих за добу.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх