АСКА підтвердила рейтинг високої фінансової стійкості

заявка на кредит

Страхова компанія АСКА підтвердила свій високий рейтинг фінансової стійкості.

як пише ОлФінПро це повідомляє прес-служба компанії.

За інформацією страховиків, 22 серпня Комітет рейтингового агентства «Експерт-Рейтинг» прийняв рішення про підтвердження рейтингу компанії за національною шкалою на рівні uaAA. Цей показник означає дуже високий рівень стійкості.

У страховій компанії відзначили, що такий високий рівень оцінки за національною шкалою свідчить про те, що АСКА зможе і в майбутньому встояти під впливом різних несприятливих факторів.

Аналітики агентства «Експерт-Рейтинг» відзначають істотне зростання ділової активності компанії АСКА. Зокрема, за перше півріччя поточного року страхова компанія уклала 185 тисяч 117 договорів страхування. Цей показник 122 тисячі 160 договорів більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Крім того, збільшилися валові премії компанії. За перші шість місяців 2018 року компанія-страховик зібрала валових премій на 40,06%, ніж за шість місяців минулого року. У грошовому вираженні це склало 337,47 мільйонів гривень.

Компанія АСКА з початку року здійснила страхових виплат і відшкодувань на 196,94 мільйонів гривень.

Директор з роздрібних продажів СК АСКА Тетяна Пінчук зазначила, що високі темпи ділової активності компанії сприяли не тільки збільшення страхових премій, а й дозволили підвищити рівень виплат. За її даними, рівень виплат на сьогоднішній день дорівнює 58,36%.

За прогнозами фахівців, цього року через несприятливі погодні умови виплати по автомобільному страхуванню можуть збільшитися на 15-20%. Збиток, який був нанесений автомобілям зливами і градами, може обчислюватися мільйонами гривень. За останній місяць фіксується тенденція збільшення кількості звернень автовласників в зв'язку з гідроударів.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в середньому: 5 з 5)
наверх