Банк «Південний» розпочав продаж mPOS-терміналів

mpos-термінал mimi-pos

Банк «Південний» розширив лінійку продуктів торговельного еквайрингу для юросіб, запустивши продаж міні-терміналів.

Про це ОлФін стало відомо з повідомлення банку.

mPOS-термінал - це портативний мобільний термінал, який підключається до смартфону або планшету і приймає до оплати карти Visa і Mastercard з магнітною стрічкою, чіпові карти, а також безконтактні картки де завгодно без прив'язки до фізичної точки.

Принцип роботи пристроїв: продавець вказує в мобільному додатку ціну товару або вибирає його з каталогу, а клієнт оплачує його в міні-терміналі, після чого йому відправляється електронний рахунок.

Отримати кредит

Фінустанова зазначає, що міні-POS-термінали мають ряд переваг, включаючи нижчу ціну і економію робочого часу завдяки можливості паралельної роботи з декількома платіжними сервісами.

Також такі термінали забезпечують повну мобільність і автономність (до 300 транзакцій), необмежену масштабованість і широку аудиторію потенційних покупців, оскільки більш 35% українців користуються смартфонами.

Крім того, при використанні таких пристроїв можна вести онлайн-аналітику і вивантажувати дані в форматах xls і csv, передавати GPS-координати разом з транзакцією для контролю, відправляти електронний чек на телефон або на e-mail, а також частково або повністю повертати кошти покупцю .

Встановити еквайринг з mPOS-терміналом можна у відділенні «Південного», заповнивши заявку і підписавши відповідний договір. Потім фахівці банку доставлять термінал в призначений час і дистанційно навчать роботі з ним.

У той же час банк відзначає, що продовжує встановлювати і звичайні POS-термінали Ingenico.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(11 голосів, в середньому: 3.4 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх