Банки скасовують комісію за обслуговування карт на час карантину

Банки скасовують комісію за обслуговування карт на час карантину

ПУМБ і Райффайзен Банк Аваль скасували щомісячну комісію за обслуговування карт на час карантину через пандемію коронавируса.

Про це ОлФін дізнався із заяв фінустанов.

ПУМБ скасував комісію за обслуговування преміальних пакетів з 1 по 30 квітня 2020 року. Банк також проведе повернення для тих клієнтів, кому вже була нарахована комісія.

Фінустанова також скасував комісію за внутрішні і зовнішні платежі в гривні для бізнес-клієнтів банку до кінця карантину.

У свою чергу Райффайзен Банк Аваль скасував комісію за обслуговування кредитних карт «Базова», «Фішка», «Прозора» та інших на два місяці (плата не застосовується з 6 квітня по 6 травня 2020 г.).

Нагадаємо, Національний банк України рекомендує банкам перенести виплату дивідендів хоча б до жовтня, а деякі банки вже почали збільшувати ставки по нових депозитах.

Читайте також: Як скоротити переплату по кредиту

Близько 75% всієї філіальної мережі українських банків продовжує працювати в умовах карантину. Також працюють 95% банкоматів, проблем з готівкою в країні немає.

Крім того, в Нацбанку заявили, що банки в автоматичному режимі продовжують термін дії платіжних карток, якщо він закінчується.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх