Британці масово вкладають гроші в криптовалюта

спеціалізованих сайтах Майнер криптовалюта

Жителі Великобританії почали масово інвестувати свої кошти в основні цифрові валюти.

Про це повідомляє портал Bitcoin.com.

За даними дослідження, яке провела компанія IW Capital, майже 3 мільйони британців здійснили інвестиції в криптовалюта через різні біржі. І це незважаючи на те, що велика частина інвесторів в цифрові валюти, майже 2,5 мільйона осіб, не розбирається в тонкощах блокчейн-технологій і погано орієнтується в ситуації на ринку криптовалюта. За даними дослідження, лише 5% британців, що інвестують в криптовалюта, проводили консультації з експертами кріптовалютного ринку. Також вони заходять на спеціалізовані сайти Майнер криптовалюта.

Глава компанії IW Capital Люк Девіс заявив про те, що подібне фінансова безграмотність громадян Великобританії призводить до плутанини і спекуляцій на темі криптовалюта. Зокрема, з 2007 опитаних респондентів 38% розповіли, що не розуміють принципи функціонування цифрових валют і не розбираються в блокчейн-технологіях. Третина опитаних британців взагалі назвала криптовалюта «міхуром, який повинен лопнути».

У той же час, 7% респондентів вважають цифрові валюти більш привабливими для інвестування, ніж традиційні активи. Однак лише 5% британських кріптоінвесторов домоглися бажаного фінансового ефекту від інвестування в різні криптовалюта.

Нагадаємо, нещодавно президент Венесуели Ніколас Мадуро заявив, що національну валюту держави деномінують і прив'яжуть до криптовалюта.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в середньому: 5 з 5)
наверх