Британія заборонила українцям відкривати рахунки в своїх банках

Британія заборонила українцям відкривати рахунки в своїх банках

співзасновник Monobank Дмитро Дубілет повідомив про те, що Великобританія ввела заборону на відкриття українцям рахунків в своїх банках.

З посиланням на слова британського банкіра Дубілет розповів, що Україну вважають країною, яка знаходиться під міжнародними санкціями. А політика більшості банків Великобританії не передбачає роботу з списку санкцій країнами.

На підтвердження своїх слова британський банкір надав офіційний список Financial sanctions targets by regime, в якому серед таких країн, як Афганістан, Бурунді, Сирія знайшлася і Україна.

Дубілет зазначив, що Україна потрапила в список країн, які перебувають під санкціями, відразу з двох причин. По-перше, санкції ввели проти режиму побіжного екс-президента Віктора Януковича. По-друге, під міжнародні санкції потрапили посадові особи України, які причетні до анексії Кримського півострова.

«Але прикол в тому, що багато банків навіть не хочуть морочитися з тим, хто кому Янукович! Україна? Вибачте, санкції, не хочемо зв'язуватися, до побачення », - написав Дубілет.

Примітно, що Росії в списку санкцій місця не знайшлося.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в середньому: 5 з 5)
наверх