Укргазбанк буде давати бізнесу гарантії в експрес-режимі

Укргазбанк

Укргазбанк першим серед держбанків запустив можливість прискореного отримання банківських гарантій клієнтами малого та середнього бізнесу, що беруть участь в тендерах в системі ProZorro.

Про це ОлФін стало відомо з повідомлення банку.

Якщо раніше на оформлення такої гарантії йшло від 3 до 5 днів, то тепер менеджер банку повідомить клієнтові рішення про видачу гарантії лише за 4 години після звернення в той же день. Забезпечення для цього не потрібно.

Отримати кредит

Оформлення гарантій спростилося за рахунок процедури перевірки клієнта, який тепер зможе самостійно заповнити документи в онлайн-режимі разом зі співробітником банку. Клієнт може додатково прискорити процедуру, заздалегідь заповнивши публічний договір, зразок якого є на сайті Укргазбанку, і надавши його потім менеджеру.

Гарантії банк надає як в електронному вигляді з електронним цифровим підписом, так і в паперовому - в залежності від умов тендеру.

На одну операцію передбачений ліміт до 50 тис грн. Одночасно можуть операції діяти не більше ніж на 300 тис. Грн.

Сьогодні для участі в державних тендерах обов'язково потрібно мати банківську гарантію, проте деякі організатори торгів вимагають гарантію саме від державного банку.

Нагадаємо, в 2018 році Укргазбанк показав найбільший приріст кредитування бізнесу серед всіх банків.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в середньому: 4 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх