Про компанію Бистрозайм

Бистрозайм: вхід в особистий кабінет

Кредит в Бистрозайм

Бистрозайм - популярна серед населення України мікрофінансових організація, яка працює як онлайн, так і офлайн через мережу відділень. У Бистрозайме можна оформити кредит на особисті потреби або кредит для приватного бізнесу. Відсотки по кредиту для бізнесу буде вище, ніж по кредиту на особисті потреби. Кредитуватися в Бистрозайм може будь-який громадянин України, навіть пенсіонер. Більш того, для пенсіонерів існує спеціальне спецпропозиція.

Робота з кожним клієнтом в системі ведеться за допомогою особистих кабінетів - персональних профілів кожного користувача. В особистому кабінеті акумулюються всі дані по кредитах одного користувача і персональна інформація: номер карти, номер телефону, паспортні дані і т.п .; є можливість відстежувати і управляти поточним позикою. У Бистрозайм кабінеті ви можете бачити актуальну інформацію по вашому поточному займу або редагувати особисту інформацію, наприклад, змінити номер телефону або номер карти, на яку ви хочете отримувати позики в майбутньому.

Зайти в особистий кабінет бистрозайм: як

Зайти в особистий кабінет Бистрозайм в перший раз непросто - потрібно створити в системі кредитора свій особистий профіль. А значить, вам доведеться надати бистрозайму особисту інформацію. Яку саме, дивіться самі:

Реєстрація в Бистрозайм особистому кабінеті починається досить стандартно: вас попросять ввести ПІБ і мобільний телефон. Ось тут перше незручність: все дані необхідно вводити українською мовою. Якщо ви оформляєте кредит з мобільного телефону, на якому немає української клавіатури, найпростіший варіант її встановити - змінити мову системи телефону на український, тоді потрібна розкладка у вас стане доступна автоматично.

Бистрозайм: вхід в особистий кабінет фото 1Бистрозайм: вхід в особистий кабінет фото 2Бистрозайм: вхід в особистий кабінет фото 3

Заповнюючи анкету клієнта, ви автоматично даєте згоду на обробку ваших персональних даних. Сама реєстрація складається з декількох кроків, прогрес ви визначаєте по тому, як «заряджається батарейка» - фірмовий знак Бистрозайм.

Величезний мінус системи - це спосіб внесення даних про прописку і місце проживання. Для початку вам запропонують вибрати область, потім зі списку вам потрібно буде вибрати свій населений пункт, після чого піде саме «веселе» - вибрати вулицю. Для великого міста з величезною кількістю вулиць це досить проблематично, особливо, коли використовуєш смартфон.

Бистрозайм: вхід в особистий кабінет фото 4Бистрозайм: вхід в особистий кабінет фото 5Бистрозайм: вхід в особистий кабінет фото 6

Система запросить у вас дані за пропискою, сфері і місцем роботи, поточного сімейним станом, зарплати. Передостаннім кроком реєстрації та створення особистого кабінету стане верифікація карти, як яку ви плануєте отримати позику. Верифікація - це проста процедура, в ході якої МФО резервує у вас на карті від 1 до 2 грн. Якщо операція пройшла успішно, значить карта «робоча», номер вказаний без помилок і можна відправляти на неї гроші.

Бистрозайм погашення кредиту і ще 2 плюса особистого кабінету

  • У чому перевага особистого кабінету для клієнта Бистрозайм? Їх декілька:
    Бистрозайм погашення кредиту через особистий кабінет найшвидше, просте і надійне. Важливий момент: коли ви погашаєте кредит, значення має той момент часу, коли гроші надходять на рахунок МФО, а не той момент, коли ви робите платіж. Для платежів через термінал або через касу банку характерний розрив у часі - гроші можуть бути зараховані протягом 36 або навіть 48 годин, а значить ви можете отримати прострочення по кредиту. Якщо ж погасити Бистрозайм через особистий кабінет, гроші зараховуються на рахунок МФО практично миттєво і ви повністю контролюєте цей процес.
  • Всі ваші дані вже акумульовані в одному місці. Значить, якщо ви захочете взяти в Бистрозайм повторний кредит, це займе у нас не більше 3 хвилин.
  • При необхідності, ви можете самі швидко і просто оформити пролонгацію кредиту в особистому кабінеті Бистрозайм і відстежувати поточний стан справ за своїм займу - відсотки за користування кредитом нараховуються щодня і в особистому кабінеті завжди доступна актуальна інформація по сумі поточного позики і нарахованих відсотках.

В цілому, у Бистрозайма не найзручніший сервіс з точки зору оформлення кредиту з мобільного телефону. При кожному наступному кроці реєстрації система злегка «підвисає», а поля автозаповнення - взагалі проблемні. Однак переваг мікрокредитування і кредитування таким простим і зручним способом ці невеликі технічні проблеми не скасовують.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(10 голосів, в середньому: 3.3 з 5)
наверх