CreditKasa: передові технології для захисту клієнтів

CreditKasa: передові технології для захисту клієнтів

«Укр Кредит Фінанс» (ТМ «CreditKasa«,« Всього ») однією з перших мікрофінансових організацій України ввела рішення на базі штучного інтелекту для боротьби з шахрайством.

Безпека клієнтів - один з основних принципів компанії. Тому керівництво «Укр Кредит Фінанс» профінансувало запуск проривний для ринку технології розпізнавання особистості, Liveness detection, з компанією лідером в цій області в США. Завдяки цьому також було виконано одну з нових вимог НБУ щодо методів ідентифікації.

Для користувача нічого не змінилося. Все так же просто, як і раніше. Як в телефонах, так і планшетах, ноутбуках, комп'ютерах. Все що вам потрібно, це кілька секунд подивитися в камеру пристрою і програма звірить ваше обличчя з попередньо внесеними до системи даними.

CreditKasa: передові технології для захисту клієнтів

 

Використано фото з сайту https://www.facetec.com/

Особливість такого захисту полягає в тому, що не можна завантажити файл / надати підроблене фото, оскільки перевірка відбувається в режимі реального часу, а програма зчитує динамічне особа (поворот голови, моргання і ін.).

Алгоритм одночасно зчитує величезну кількість чинників і шахраї не в змозі його обійти. Фахівці FaceTec (компанії розробника технології) стверджують, що їхня програма спокійно може викрити шахрая в масці або гримі. Технологія заблокує афериста, який спробує отримати доступ до персональних даних під час вашого сну.

Цю систему від компанії FaceTec вже використовують багато європейських і американських банків, а також Міністерство Внутрішньої Безпеки США.

Підключення Liveness detection - це рішучий відсіч шахраям і захист звичайних споживачів з боку «Укр Кредит Фінанс».

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх