allfin.com.ua - твій фінансовий помічник

CreditKasa підключілі Дію. Безпека та комфорт понад усе. 

Дія

Компанія «Укр Кредит Фінанс» (ТМ «CreditKasa», «Всього») продолжает покращуваті якість сервісу та рівень безпеки для своих КЛІЄНТІВ. После запровадження прорівної для Сайти Вся технології розпізнавання особистості, Liveness detection, Та Підключення Bank ID НБУ, «Укр Кредит Фінанс» Надав можлівість своим Клієнтам підтверджуваті особистість с помощью Дії.

Безпека КЛІЄНТІВ - одна з основних засад компании. Тому керівництво Опис «Укр Кредит Фінанс» активно просуває НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ для покращення сервісу. Підключення застосунку Дія - це нове, зручне решение для повсякденного вопросам українців: одним з якіх є веріфікація своєї особистості.

Кроме того, за помощью цього застосунку можна Оформити ФОП, Записатись на вакцінацію, перевіріті штрафи, зберігаті веріфіковані електронні копії документів та много Іншого. На порталі Дія Доступні понад 50 онлайн-послуг, Незабаром до них додасть функція оплати податків, розмитнення автомобілів, електронного вступления до вишів.

З Дією для Звичайний українців оформлення кредиту становится ще простішім. Як в телефонах, так и планшетах, ноутбуках, комп'ютерах. Все що вам треба в особістом кабінеті зверни іконку Дія та дотримуватись інструкції, яка з'явиться на екрані.

 

Важліво: для использование цієї Функції на смартфоні клієнта має буті встановлений застосунок Дія.

Отже, ви звертаючись Дію для проходження ідентіфікації. Далі, у випадка проходження веріфікації з мобільного пристрою, ви автоматично попали у застосунок Дія, де треба дати Дозвіл на Передача даних CreditKasa.

 

У випадка Користування комп'ютером на екрані з'явиться QR код, на Який треба буде навести телефон та перейти за ПОСИЛАННЯ до застосунку Дія.

После підтвердження особистості, клієнту такоже необходимо буде сделать Liveness-селфі.

Додамо, что вся процедура безкоштовна и необхідна лишь раз. При іншому зверненні до компанії "Укр Кредит Фінанс" Ваші дані підтягнуться автоматично.

Ми Рекомендуємо усім Клієнтам використовуват Дія чи Bank ID для проходження ідентіфікації. Це Безпечні та Швидкі Способи передачі персональних даних. Компанія «Укр Кредит Фінанс» шкірного дня покращує якість обслуговування та рівень безпеки для того, щоб КОЖЕН українець МАВ можлівість Швидко та безпечно Оформити кредит.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх