Доступ до кредитів може бути обмежений, - ВАФК

Доступ до кредитів може бути обмежений, - ВАФК

Всеукраїнська асоціація фінкомпаній заявила, що деякі рішення влади можуть обмежити доступ населення України до швидких позиками.

Про це ОлФін дізнався із заяви організації.

У ВАФК відзначили, що графіки роботи багатьох фінустанов змінені, а транспорт обмежений. Також спостерігаються складності з виплатами заробітних плат. У такій ситуації людям особливо потрібен доступ до небанківських фінорганізациям, проте рішення Кабміну № 215 може позбавити населення можливості взяти позику в МФО. Адже в документі, прийнятому урядом, йдеться про закриття всіх закладів, крім аптек і магазинів з продуктами.

Закритися можуть близько 12 тис. Відділень.

Читайте також: Як скоротити переплату по кредиту

У МФО відзначають, що, незважаючи на всі складнощі, хочуть внести свою лепту і допомогти населенню, адже у них кредит підучити на багато простіше, ніж у банку.

Гендиректор «Благо» Дмитро Косирев зазначив, що його компанія готова знизити кредитне навантаження і скасувати штрафні санкції.

У кризовий період МФО готові задовольнити попит на споживче кредитування. Усвідомлюючи соціальну відповідальність, учасники Асоціації «ВАФК» проводять активну роботу, підтримуючи зусилля державної влади, спрямовані на недопущення погіршення економічної ситуації в Україні через епідемію коронавируса.

Нагадаємо, за підсумками минулого року небанківські фінустанови видали позик населенню і бізнесу на більш ніж 100 млрд грн. Це на 41% більше, ніж дані за 12 місяців 2018 року. Це значні кошти, які могли б допомогти людям пережити складну фінансову ситуацію.

Нагадаємо, в нашій країні вже підтвердили 73 випадки КОВІД-19. Найбільше інфікованих коронавірусів в Києві. Також одна людина вилікувався і три померли. Серед інфікованих є народні депутати і діти, також є інформація про зараженого медика. Найбільше підтверджених випадків в Києві.

Читайте також: Кредит під маленький відсоток: 4 варіанти

Станом на ранок 23 березня, в ЦГЗ надійшло 114 повідомлень про підозру на коронавірус.

1 пацієнт одужав і вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 26 нових випадків.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх