Ще один банк був ліквідований

Ще один банк був ліквідований

ФГВФО ліквідував Фортуна-банк. Всі виплати вкладникам були завершені.

Про це ОлФін дізнався з даних Фонду.

Інвестори банку-банкрута отримали 88,6 млн грн видiлено.

Відзначимо, що в зв'язку з введенням в країні карантину для недопущення поширення коронавируса, Фонд тимчасово припиняє прийом громадян.

Протягом поточного тижня (16.03. - 20.03.2020) заплановано продаж активів ліквідованих банків на загальну суму 4 810 040 000 грн. Минулого тижня (10.03. - 13.03.2020) відбувся продаж активів 7 банків, що знаходяться в управлінні Фонду, на загальну суму 17770000 грн.

ФГВФО також продовжив час ліквідації Вектор Банку, і продовжив повноваження ліквідатора Вейбі Банку.

Підкреслимо, що у Фонді оголосили передачу залишкового майна акціонерам банку Юнисон.

Нагадаємо, НБУ 21 лютого 2017 року вирішила відкликати банківську ліцензію та ліквідувати Фортуна-банк. Банк працював на ринку України з 2002 року і входив до групи невеликих фінустанов за обсягом активів. Фактично всі гроші вкладників в Фортуна-банку в розмірі 1,5 млрд доларів було виведено власниками банку за допомогою схемного кредитування. У січні 2019 року Антимонопольний комітет дозволив інвесткомпанії Драган Кепітал купити офіс фінустанови в українській столиці за 170 млн грн.

Читайте також: Банки, яких більше немає

Відзначимо, що Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) назвав головний пріоритет в роботі з боржниками - це мирне врегулювання. Раніше ФГВФО ліквідував Легбанк.

Станом на 1 лютого 2020 року загальна сума акумульованих фондом коштів склала 13 001,7 млн грн. Додамо, що страхові компанії в перспективі можуть стати учасниками Фонду гарантування вкладів фізосіб. Це допоможе захистити страховиків від банкрутства.

У той же час, Фонд допускає банкрутство банків в 2020 році. Однак, панікувати не варто, це будуть окремі випадки. Кризи 5-річної давності не передбачається.

Читайте також: Споживчий кредит: покрокова інструкція із застосування

Раніше, ФГВФО змінив ліквідаторів банку Новий і банку Транст, а також Кредитпромбанку і Євробанку. Фонд також завершив виплати гарантованих сум вкладникам Грін Банку. Також Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб продовжила терміни здійснення процедури ліквідації ПАТ «КБ« Преміум »і АТ« НК Банк »на один рік.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх