Фінансові ринки США демонструють спад через коронавируса

Фінансові ринки США демонструють спад через коронавируса

Фінансові ринки Сполучених штатів Америки демонструють спад на тлі нового типу коронавируса. Індекс Доу Джонс Індастріал при відкритті торгів впав майже на 3%.

Про це ОлФін дізнався з аналітики ГА.

В інших країнах ринки в середу закрилися змішаною динамікою: азіатські продемонстрували спад, а європейські - зростання.

У той же час, керівниця Європейського центробанку Крістін Лагард заявила, що через коронавируса Європу очікує економічний шок 2008 року, якщо країни ЄС не приймуть термінових заходів у відповідь. Британський уряд направить 30 мільярдів фунтів на боротьбу з коронавірусів, заявила влада країни.

Читайте також: Передайте за проїзд: функції буде скасовано

Фондова біржа бразильського Сан-Паулу 11 березня обвалилася на 10,11% після того, як Всесвітня організація охорони здоров'я визнала пандемією спалах викликаного новим коронавірусів захворювання.

Світова організація торгівлі прогнозує уповільнення зростання світової торгівлі послугами в січні - березні. Аналітики Банк оф Америка знизили прогноз темпів зростання глобального ВВП в 2020 році до 2,2% з раніше очікуваних 2,8%. А Фіат скасував випуск автомобілів в Італії.

У зв'язку зі сформованою ситуацією, бізнес в Україні обмежує відрядження і тестує роботу поза офісом.

У світі продовжують скасовувати важливі заходи та конференції. Міжнародний автосалон в Нью-Йорку, запланований на початок квітня, перенесли на серпень. Також в місті скасували конференцію через коронавируса. Також скасована презентація нового смартфона Епл. У Кувейті міністерства і банки призупинили роботу. ФІФА перенесла конгрес з червня на вересень.

Нагадаємо, група авіакомпаній Люфганса з 29 березня по 24 квітня скасує 23 тисячі рейсів через пандемію. Авіакомпанія СкайАп через посилення заходів обмеження епідемії в Ізраїлі та Італії, а також через зменшення попиту на авіаперельоти внесла тимчасові зміни в свої польотні програми.

Читайте також: Кредит під маленький відсоток: 4 варіанти

В цілому пересування по світу обмежено. Наприклад, США заборонили в'їзд з країн Європи, окрім Великобританії. Індія призупинила дію всіх туристичних віз. В Україні оголосили тритижневий карантин для школярів і студентів, в столиці країни скасували масові заходи, а на кордонах закрили частину пропускних пунктів.

Карантин також введений в Ізраїлі, Італії, Чехії, США, Польщі, Австрії, Франції. Влада Туреччини запропонували перенести початок туристичного сезону на кінець квітня.

Компанія Uber заявила, що може заблокувати акаунти водіїв і клієнтів, які заразилися коронавірусів.

Країнами з найбільш швидким поширенням захворювання залишаються Італія (12462), Іран (9000) і Південна Корея (7755).

Читайте також: Золото в ломбардах України: як здати з максимальною вигодою

У світі налічується 126 тисяч осіб інфікованих коронавірусів, епідемія в Китаї пішла на спад. Загальна кількість померлих - 4630 людини. Одужали - 68216 осіб.

Додамо, що Том Хенкс і його дружина заразилися коронавірусів в Австралії. Захворіли також футболісти «Ювентуса» і «Гановера-96».

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх