Названо найкращі Фінтех-стартапи України

карбованець

Фінансово-технічна індустрія України в 2018 році показала значне зростання.

Як стало відомо ОлФін, Редакція PaySpace Magazine склала список Фінтех-стартапів, на які звернули увагу як бізнес, так і світове співтовариство.

Одним з найбільш цікавих стартапів є «Електронний Карбованець» - це обмінна мережа і обмінна одиниця, яка працює на базі блокчейн-технології CryptoNote. Розробники криптовалюта говорять про його переваги перед відомим біткоіни - карбованець є взаємозамінним і уніфікованим. Мережа дозволяє впроваджувати плагіни оплати на сайтах онлайн-магазинів, поповнювати рахунок мобільного телефону, використовувати мобільний гаманець для Android.

На ринку грошових переказів і платежів відмінну роботу показав сервіс MOSST. Він дозволяє здійснювати грошові перекази, навіть не знаючи номера карти, а лише за номером мобільного телефону. Сервіс приймає оплату картками Visa і Mastercard, а також смартфоном c Android Pay MOSST Cash. Це дає можливість оплачувати товари в касах торгових точок через штрих-коди, які створює клієнт в додатках.

Звернули на себе увагу платіжні платформи PayLastic, CoinyPay - прийом платежів за картками через месенджер, PayCore.io - платформа, що розподіляє транзакції з урахуванням найбільш вигідного маршруту, Uplata - розумна онлайн-карта для платежів. На ринку платежів з'явився також провайдер Tachcard, який пропонує мобільні рішення для малого та середнього бізнесу, а також платформа р2р-кредитування малого бізнесу Mo.cash.

Безконтактні і інші види швидких платежів пропонує такий Фінтех-стартап, як Agency 21 NFC. Компанія зосереджена на просуванні NFC-платежів за рахунок збільшення використання моделі tap & pay для недорогих товарів і послуг, управлінні каналами прийому платежів для офлайнових і онлайнових компаній в СНД, програмному забезпеченні для швидкого і безпечного прийому платежів 24 години на добу. Стартап Agency 21 NFC вже має мережу партнерів у країнах СНД і в країнах, де говорять по-німецьки.

Інтерес також представляє робота оператора електронних фінансових і платіжних інструментів Electrum, який дозволяє клієнтам здійснювати швидкі перекази грошових коштів на карти VISA, Masterсard і Простір. Крім того, уваги заслуговує стартап Paytomat, який працює з програмними рішеннями на блокчейн і просуває криптовалюта як новий метод щоденних платежів.

 

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх