Фонд гарантування продасть на аукціоні ікони «Родовід Банку»

Фонд гарантування продасть на аукціоні ікони «Родовід Банку»

Фонд гарантування вкладів має намір продати ікони, які належать неплатоспроможного «Родовід Банку».

Про це ОлФін дізнався з повідомлення прес-служби ФГВФО на офіційному сайті.

Як повідомили у фонді, аукціон запланований на 16 березня цього року. Зокрема, мова йде про 43 іконах, що висіли в головному офісі установи багато років як частина колекції фінансової структури.

Стартова ціна ікон на аукціоні варіюється від 600 гривень до 312 тисяч гривень. Відомо, що продаж буде проходити через англійський аукціон на платформі Прозоро.Продажі.

Варто підкреслити, що деякі експонати зберігають велику культурну, а також історичну цінність. Перед продажем, кожен експонат проходив спеціальну експертизу, що дало можливість отримати достовірну інформацію про походження і цінності.

Читайте також: Банки, яких більше немає

Як відомо, Нацбанк визнав «Родовід Банк» неплатоспроможним ще в лютому 2016 року. Установа на 99,99% було державним. Взимку наступного року Нацбанк забрав у нього ліцензію і направив на ліквідацію.

У період з 2009 по 2011 роки банк докапіталізувати на 12,35 мільярдів гривень. Це дало можливість здійснити розрахунки майже на 10 мільярдів гривень вкладів фізосіб.

У 2011 році «Родовід Банк» на 99,99% став державним, в зв'язку з чим отримав статус «санаційного». Планувалося, що він зможе якісно розпоряджатися активами банків держсектора і протягом 5 років зможе повернути держкошти, які були дані йому в якості капіталізації. Цього не сталося.

Нагадаємо, Фонд гарантування вкладів зміг домогтися відновлення кримінального провадження стосовно одного з колишніх керівників «Дельта Банку», якого підозрювали у виведенні з нього майже 50,63 млн доларів.

Відомо, що 6 листопада 2012 року його від імені банку уклав договір з австрійським банківською установою «Банк Вінтер і Ко». Згідно з документом, «Дельта Банк» дав у заставу міжбанківський депозит в умовних одиницях як забезпечення зобов'язань за кредитом офшорної компанії на Віргінських островах.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх