Фонд гарантування знову виставляє на продаж активи банку Хрещатик

Фонд гарантування знову виставляє на продаж активи банку Хрещатик

Фонд гарантування вкладів 24 березня знову має намір виставити на аукціон активи банку Хрещатик.

Про це ОлФіну стало відомо з повідомлення прес-служби Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Як повідомляють у Фонді, в ряд активів увійшли 663 кредиту, забезпечені іпотекою. Сумарна балансова вартість кредитів - 65,43 млн гривень, за станом на 1 лютого 2020 року.

В якості забезпечення виконання зобов'язань за цими кредитами в іпотеці банку знаходяться 662 квартири, розташовані в столиці, а також один договір майнових прав на квартиру. Всі кредити були видані в гривні. Середня прострочення становить до 3 місяців.

Читайте також: Повна вартість кредиту: з чого складається і як розрахувати

Пакет активів буде виставлений на продаж на відкритих торгах з обмеженою кількістю можливих учасників. Зокрема, в аукціоні можуть брати участь українські банки, у яких є банківська ліцензія, а також які внесені в Держреєстр банків.

Проведення торгів заплановано на 24 березня цього року на електронній платформі Прозоро.Продажі. Стартова ціна лота - 65,77 мільйона гривень. Аукціон буде проводитися за прикладом голландської моделі з поступовим зменшенням ціни протягом дня на 30% від попередньої вартості.

Попередні аукціони 10 і 17 березня з продажу пулу активів банку завершилися безрезультатно. Пул так і не зміг знайти свого власника.

Нагадаємо також, що раніше Фонд гарантування вкладів повідомляв про продажу ікон, які належать неплатоспроможного «Родовід Банку».

Зокрема, мова йшла про 43 іконах, що висіли в головному офісі установи багато років як частина колекції фінансової структури.

Стартова ціна ікон на аукціоні варіювалася від 600 гривень до 312 тисяч гривень. Відомо, що продаж також проходила через англійський аукціон на платформі Прозоро.Продажі.

Варто підкреслити, що деякі експонати зберігають велику культурну, а також історичну цінність. Перед продажем, кожен експонат проходив спеціальну експертизу, що дало можливість отримати достовірну інформацію про походження і цінності.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх