Газ для населення подорожчав, а для промисловості - подешевшав

газ

Нафтогаз підвищив вартість блакитного палива для населення на січень 2020 року на 28,6%, в той же час ціна газу для промисловості зменшена на 6%.

Про це інформує ОлФін з посиланням на дані компанії.

Відзначимо, що зростання вартості газу для жителів нашої країни збільшений на 1 223 грн / тис. куб. м до 5 500 грн / тис. куб. м (без ПДВ і вартості транспортування).

Ціна блакитного палива для промислових споживачів зменшилася до 6 600 - 7 286,4 грн / тис. куб. м (всі ціни вказані з ПДВ) в залежності від умов споживання та оплати.

Читайте також: Як перейти на індивідуальне опалення не порушуючи закон

Виконавчий директор Нафтогазу Юрій Вітренко в своєму Facebook зазначив, що ціна на газ для населення з нового року могла б знизитися, якщо б зросла власний видобуток, а також підвищений рівень енергоефективності.

Нагадаємо, компанія встановила на період з 1 січня до 1 травня 2020 року гарантовану оптову ціну газу для споживачів, які мають право на покупку на пільгових умовах (ПСО) на рівні 5,5 грн за кубометр (без ПДВ і транспортування).

Раніше в Нафтогазі заявили, що в разі початку «газової війни»З боку Росії і припинення транзиту, деякі українські міста можуть бути відключені від газу.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в середньому: 5 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх