Де здати тест на коронавірус в Києві: адреси лікарень

Де здати тест на коронавірус в Києві: адреси лікарень

У разі виникнення температури або ж симптомів ГРВІ, лікарі закликають звертатися до медичних установ, щоб точно визначити тип інфекції. Зокрема, в столичних лікарнях вже можна пройти тест на новий тип коронавируса.

Такий експрес-тест можна буде пройти тільки по медичному напрямку, тому без вагомих причин і конкретних симптомів в його проведенні може бути відмовлено.

Однак в разі гострої необхідності, можна буде пройти тест на коронавірус в таких лікарнях:

 • Олександрівська клінічна лікарня - вулиця Шовковична, 39/1
 • міська лікарня №4 - вулиця Солом'янська, 17
 • клінічна лікарня №9 - вулиця Ризька, 1
 • дитяча клінічна лікарня №1 - вулиця Богатирська, 30
 • дитяча клінічна лікарня №2 - проспект Алішера Навої, 3
 • дитяча інфекційна лікарня - вулиця Дегтярівська, 23
 • міський центр репродуктивної та перинатальної медицини - проспект Героїв Сталінграда, 16.

Лікарі настійно рекомендують відразу звертатися в амбулаторії сімейної медицини, в разі будь-яких симптомів грипу. Зокрема, сімейного лікаря потрібно буде надати інформацію про можливі відвідини країн, де зафіксовано коронавірус, а також чи не було контактів з людьми, які повернулися з таких держав. Уже після всієї необхідної інформації, лікарем буде прийнято рішення про подальшу терапію.

Читайте також: Виплати на дитину: як оформити

Варто підкреслити, що такі тест-системи проводяться безоплатно і виключно в медустановах. Вони недоступні для самостійного користування, тому в аптеках їх не можна буде придбати.

Нагадаємо, як відзначили в ВООЗ, рівень готовності української системи охорони здоров'я дозволяє ефективно протидіяти загрозам, пов'язаним з пандемією нового типу коронавируса.

Зокрема, в Україні працює система оперативного оповіщення про випадки зараження, підготовлені спеціальні лікарні і лікарі відповідної кваліфікації. У тому числі і налагоджена хороша комунікація.

Крім цього, в Україні досить швидко адаптуються до нових умов, що допомагає їй оперативно діяти в разі нових ризиків.

Упродовж тижня в країні будуть працювати кілька місій Всесвітньої організації охорони здоров'я. Зокрема, в столиці вона буде аналізувати вивчення зразків матеріалу, а в Чернівцях - стежити за лікуванням і проводити протиепідемічні заходи.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх