Банк Глобус пропонує автокредити під 0,001%

автокредити

банк «Глобус»І компанія« Богдан Автотрейд »спільно реалізують програму JAC Finance.

Про це повідомляє прес-служба фінансової установи.

В рамках програми JAC Finance здійснюється кредитування фізичних і юридичних осіб на покупку автомобілів модельного ряду JAC в автосалонах дилерів мережі «Богдан Автотрейд».

У банку «Глобус» відзначили, що надають клієнтам максимально вигідні умови. Так, українцям пропонують автокредити на суму до 500 тисяч гривень з відсотковою ставкою 0,001%. Термін кредитування становить 10 років. оформляючи заявку на кредит, Клієнти вносять лише 10% від вартості автомобіля.

Дія програми JAC Finance від банку «Глобус» поширюється на модельний ряд автомобілів JAC S2, S3, S5, S7, J4.

Банк активно розвиває напрямок автомобільного кредитування. За інформацією фінансової установи, тільки з початку цього року банк «Глобус» надав своїм клієнтам автокредитів на суму 241,5 мільйона гривень. В рамках дії програми банку «Авто в кредит» власниками нових автомобілів стали 596 українців.

Крім того, банк «Глобус» спільно з корпорацією «УкрАвто» пропонує пільгове кредитування фізичних і юридичних осіб, які бажають придбати новий автомобіль модельного ряду Chery - від 0,001% річних з терміном кредитування до 7 років. Дана пропозиція передбачає можливість дострокового погашення кредиту без обмежень. При цьому банк «Глобус» пропонує відразу дві схеми погашення кредиту - класичну та ануїтет.

На ринку легкових автомобілів в Україні зміцнюється тенденція поступального зростання споживчої активності. Українці віддають перевагу японським і французьких автомобілів, таким як Toyota, Nissan, Renault.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в середньому: 5 з 5)
наверх