Google розробила конверт для зниження залежності від смартфона

Конферт

Щоб дати людям дієвий засіб для цифрового Детокс, в Google розробили додаток під назвою Envelope ( «Конверт»).

Таку інформацію надає ОлФін з посиланням на Naked science.

Цей додаток перетворює смартфон в чорно-білий девайс, з якого можна лише дзвонити і робити знімки. На даний момент Envelope підтримується тільки для Pixel 3a.

У Google розробили ще два додатки, які повинні сприяти скороченню кількості часу, проведеного зі смартфоном. Перше з них - Screen Stopwatch, яке замінює «шпалери» робочого столу на секундомір, що підраховує загальний час використання гаджета.

Друге, під назвою Activity Bubbles, заповнює «шпалери» кулями, пропорційними періодів активності смартфона. До кінця дня користувач отримує абстрактний малюнок з куль, які символізують тривалість сеансів роботи з пристроєм.

Читайте також: Віртуальна карта: що, як, навіщо?

Компанія Google в найближчому майбутньому планує запропонувати користувачам функцію відкриття банківських рахунків на платформі.

Раніше, компанія ввела кредитні програми в ряд «обмеженого контенту» в своєму магазині Play Store і повернула функцію прослуховування голосових команд Google Assistant.

Нагадаємо, Google запустив функцію пошуку інформації в відео. Тепер технологія буде виділяти потрібні вам моменти в трансляції.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх