Гривня різко підскочила

Гривня різко підскочила

Після стабілізації національної валюти в квітні, в травні в країні почалися валютні гойдалки. Четвер видався для гривні вдалим, вона подорожчала. Вчора на міжбанку утворилося збільшену пропозицію і НБУ викупив з ринку 65-70 млн доларів.

Про це інформує ОлФін.

НБУ на 7 травня встановив офіційний курс валют на рівні:

  • 26,93 грн за долар;
  • 29,10 грн за євро.

У порівнянні з попереднім банківським днем долар став дорожче на 5 копійок, а головна валюта ЄС подешевшала на 17 копійок. З початку тижня «американець» став доступнішим для наших громадян на 3 коп., А «європеєць» на 19 коп.

Читайте також: Кредит під маленький відсоток: 4 варіанти

В банках України сьогодні головну валюту США набувають в межах 26,7 грн - 26,95 грн, продають в межах 27 грн - 27,6 грн.

Купівля євро в четвер перебуває в рамках від 28 грн - 29,1 грн, продаж варіюється від 29,1 грн до 30 грн.

Нагадаємо, викладач макроекономіки «Бізнес-школи MIM-Київ», головний економіст Ukraine Economic Outlook Михайло Кухар, кінця року долар протримається в курсовому значенні 27 грн +/- 50 коп. за умови, що НБУ не зіграє в торішню ревальвацію і не зміцнить курс до 25 грн / $ на літо і осінь.

У той же час, нинішній тиждень аналітики називають «часом курсового затишшя» і рекомендують купувати долари, адже вже на наступному тижні після травневих свят висока ймовірність подорожчання «американця».

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх