Гривню стали підробляти частіше

гривня

Кількість підроблених гривневих банкнот в 2019 році зросло до 2,9 штуки на 1 мільйон справжніх банкнот. Фальшивомонетники віддають перевагу підробці 500-гривневій купюрі.

Таку інформацію надає ОлФін з посиланням на фінрегулятор.

Відзначається, що в основному вилучені з обігу підроблені банкноти друкувалися з використанням принтерів і були розраховані на неуважність громадян та касових працівників підприємств торгівлі.

Що стосується іноземної валюти, найчастіше зловмисники підробляли банкноти номіналами 100 доларів США, 50 і 500 євро.

Нагадаємо, в Україні виявили новий вид підробок готівкової гривні. мова про фальшивках номіналом 200 гривень зразка 2007 року високої якості.

Раніше, в Національному банку України заявили, що підроблені банкноти надходять до кас магазинів, заправок, метро і мають підроблені елементи захисту.

Читайте також: Що робити, якщо нема чим платити кредит

Відзначимо, що серпні-вересні 2019 року Нацбанк зафіксував збільшення вилучення з обігу підроблених банкнот номіналом 500 гривень зразка 2006 року.

Крім того, в 2018 році в країнах Європейського союзу, в яких національною валютою є євро, збільшився оборот фальшивих купюр. Найбільшою популярністю у шахраїв користуються купюри номіналом в 20 євро і 50 євро.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх