Інтернет-магазин Kasta запустив біометричну оплату покупок

kasta

Український інтернет-магазин одягу та взуття Kasta запустив новий формат отримання і оплати покупок, що не має аналогів в Україні.

Як повідомляє PaySpace Magazine, рішення дозволить клієнтам розплачуватися за товари за допомогою системи розпізнавання особи - програма буде «дізнаватися» покупця і тільки після цього списувати потрібну суму з його банківського рахунку. Запуск такого функціоналу підтримала платіжна система Visa і ПриватБанк.

Клієнтові потрібно прив'язати банківську карту до додатка рітейлера. Для цього в меню «Інше» потрібно вибрати опцію «Мій профіль», а потім вкладку «Карти».

Після цього потрібно зберегти в додатку своє Селфі: функція фото доступна в меню «Інше» у вкладці KastaID.

Відзначається, що дозволить «дізнатися» клієнта і видати йому замовлення для попереднього огляду, не стягуючи при цьому оплату за товар. Для ідентифікації у всіх відділеннях самовивозу KastaPost будуть встановлені спеціальні планшети.

В рамках тестування перший планшет буде працювати тільки в відділенні на станції метро «Бориспільська». Найближчим часом ще 15 відділень Kasta підключаться до послуги біометричної ідентифікації і оплати товарів.

Після того, як клієнт натисне на кнопку «Почати», веб-камера планшета розпізнає його обличчя і виведе на екран інформацію про статус замовлення. Після цього покупець зможе приміряти річ і підтвердити покупку в додатку. Гроші за товар спишуться з карти автоматично.

У разі збою системи забрати покупку можна буде традиційним способом - авторизувавшись за номером телефону.

Новий функціонал замислювався як рішення однієї з основних проблем онлайн-рітейлу - неможливості коректно оцінити характеристики товару (розмір, колір, текстура і т.д.) з екрану монітора. З появою KastaID клієнти зможуть тестувати товар до оплати і відразу повертати товари, які не підійшли.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх