iPay.ua і Mastercard запустили міжнародні перекази з картки на картку

переклад з карти

Сервіс онлайн-платежів iPay.ua в партнерстві з Mastercard і провайдером платіжних послуг Fenige (Польща) запустили послугу грошових переказів з картки на картку з будь-якої країни Європи в Україні.

Як повідомляється на сайті Mastercard, власники карток цієї системи, випущених європейськими банками, тепер можуть здійснювати онлайн-переклади безпосередньо, всього за кілька секунд, на карту Mastercard будь-якого банку України, із зарахуванням коштів на карту одержувача протягом однієї хвилини.

В даний час сервіс дозволяє відправляти гроші в таких валютах як євро, долар США, британський фунт і польський злотий, а отримувати - в гривні, євро та доларах США. Розмір перекладу можливий в діапазоні від 1 до 1000 євро в день, але не більше 5000 євро на місяць.

Комісія перекладу складає всього 2% + 1 євро від суми переказу з урахуванням курсу конвертації валют і стягується тільки з відправника коштів.

При цьому користувач послуги має можливість миттєво побачити на сайті всю необхідну інформацію про курс обміну валют, розрахунок комісії платежу, суму в еквіваленті валюти, в якій будуть отримані кошти в Україні, а також повну суму, яку необхідно сплатити з урахуванням комісії.

Здійснити переклад можна на сторінці послуги «Переказ грошей з Європи в Україну» сервісу iPay з комп'ютера, смартфона або іншого пристрою.

Для проведення транзакції достатньо вказати бажану суму переказу, номер карти відправника та картки одержувача, фізичну адресу відправника, а також адреси електронної пошти відправника і одержувача для відправки інформації про результати транзакції.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх