З перезапущена терміналу F у «Борисполі» полетить 8 компаній

термінал f бориспіль

Вісім авіакомпаній підтвердили рішення почати обслуговувати свої рейси в терміналі F аеропорту «Бориспіль», який готуються відкрити заново.

Зокрема, як повідомляє Аvianews, з 31 березня з терміналу D в термінал F перейдуть лоу-кости Ryanair і Laudamotion, а також компанії Yanair, Bravo Airways і Iraqi Airways.

Крім того, з 31 березня в терміналі F почне обслуговуватися лоу-кост SkyUp, який оголосив про зміні базового аеропорту з «Жулян» на «Бориспіль».

Отримати кредит

З 18 квітня термінал F прийме рейси нового для України авіаперевізника - Aigle Azur, який відкриє рейси Париж - Київ, А з 2 червня почне обслуговувати рейси Air Serbia, яка відновить виконання польотів Белград - Київ.

У «Борисполі» відзначають, що рівень базових зборів в терміналі F буде на тому ж рівні, що і у терміналу D.

Термінал F має площу близько 20 тис. Кв. м і був зданий в експлуатацію 31 жовтня 2010 року. Спочатку будинок споруджували як лоукост-термінал, однак пізніше концепція його використання змінилася, і аеровокзал став базовим для таких авіакомпаній як МАУ, Lufthansa, Austrian Airlines, Air France, KLM і інших авіаперевізників, які працювали за класичною моделлю.

В кінці 2013 року термінал був законсервований.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх