Через карантин супермаркети змінюють правила роботи

Через карантин супермаркети змінюють правила роботи

У Києві з 25 березня 2020 року в аптеках і продуктових магазинах повинно бути не більше 1 людини на 10 квадратних метрів.

Про це ОлФін дізнався з рішення КМДА.

Є висока ймовірність, що в найближчі дні подібні правила будуть введені в інших регіонах країни.

Крім того, великі супермаркети скорочують час роботи через обмеження громадського транспорту. Більшість з них переходить на графік: з 9:00 до 22:00, але є й інші варіанти.

Додамо, що торговельна мережа АТБ вже ввела обмеження на кількість людей в магазині. Згідно з рішенням ритейлера в приміщенні на момент здійснення покупки повинні знаходитися не більше 10-20 осіб без урахування співробітників магазина. При цьому кількість покупців, які заходять в магазин, прирівнюється до кількості покупців, які виходять з нього. Обмеження введені по всій мережі.

Читайте також: Топ-3 сервісу для доставки продуктів в Києві

АТБ також обмежили кількість товарів, які можна купити одній людині. Це вода, пиво і напої не більше 12 одиниць і інші продукти не більше п'яти штук або п'яти кілограмів в одні руки.

Мережа також заявила про підвищення цін на ряд продуктів харчування і товари першої необхідності в умовах карантину, введеного в Україні в зв'язку з коронавірусів. І так, ціни будуть підвищені на цукор, борошно, яйця, гречку, пшеничну крупу, макарони, а також борщовий набір.

Підкреслимо, що влада країни активно обговорюють питання введення надзвичайного стану. Це також може позначитися на виробниках продуктів. Частина з них може бути закрита, однак рішення поки немає.

Підкреслимо, що дефіциту товарів в супермаркетах на сьогодні немає. Звичайно, полки з крупами, водою, молочними продуктами напівпорожні, проте магазини регулярно їх поповнюють. Так що кожен може знайти те, що йому необхідно.

Ціни поки більш-менш стабільні, і експерти стверджують, що очікувати значного зростання не варто. Аналітики ринку кажуть, що підвищення можливе в межах зростання курсу долара в країні.

Читайте також: Битва дискаунтерів: АТБ проти ЕКО маркету

Нагадаємо, в Україні 73 підтверджених випадки КОВІД-19. Найбільше інфікованих коронавірусів в Києві. Також одна людина вилікувався і три померли. Серед інфікованих є народні депутати і діти, також є інформація про зараженого медика. У МОЗ заявили, що в Україні починається другий етап боротьби з коронавірусів, який полягає в протистоянні КОВІД-19 не тільки попереджувальними заходами, а й безпосередньо лікуванням хвороби.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх