Ізраїль відповів авіаударом на кібератаку з Гази

газу авіаудар

Армія оборони Ізраїлю 5 травня заявила, що попередила спробу кібератаки угруповання ХАМАС на ізраїльські цілі за допомогою повітряного удару по будівлі в Газі, де нібито працювали кібер-оперативники ХАМАСу.

Як передає Лига.net, реакція ізраїльської армії на дії ХАМАСу, озвучена на її сторінці в Twitter, знаменує собою перший випадок в історії, коли країна відповіла військовою силою на кібератаку під час активної фази конфлікту.

На початку травня відбулася чергова спалах у військовому конфлікті Ізраїлю і Палестини: за три дні ХАМАС випустив понад 600 ракет по Ізраїлю, тоді як Армія оборони Ізраїлю завдала ударів у відповідь по сотням цілей, які вона охарактеризувала як військові. Щонайменше 27 палестинців і чотири ізраїльських мирних жителя були вбиті, а кількість поранених перевищила 100.

Армійське руководстсво Ізраїлю заявило, що ХАМАС почав кібератаку проти Ізраїлю. Яка конкретно була мета атаки, при цьому не повідомлялося. Ізраїльські ЗМІ стверджують, що атакуючі прагнули нанести «шкоду якості життя ізраїльських громадян». При цьому повідомлялося, що атака була складною і її швидко зупинили.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в середньому: 5 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх