Економіка знаходиться на стадії відновлення

Економіка знаходиться на стадії відновлення

Україна пройшла складний період з точки зору першої хвилі коронавируса, але непрості часи, можливо, все ще попереду: квітень і травень були провалені з точки зору ВВП.

Про це ОлФін дізнався із заяви прем'єра Дениса Шмигаль.

За його словами, на сьогодні економіка нашої країни знаходиться на стадії відновлення, зростання безробіття сповільнилося, а бізнес пожвавішав.

Раніше, в Мінфіні заявили, що Україна подолала кризовий етап в економіці, і є всі підстави припускати, що державний бюджет країни на 2020 рік буде виконано на 100%.

Читайте також: Кредитна карта VS дебетова з овердрафтом: що вигідніше

Нагадаємо, по гривні, як по інших світових валют, вдарив коронакрізіс, який кинув в паніку світові фінансові ринки, а також зупинив виробництво і торгівлю. Карантин обрушив економіки багатьох розвинених країн, і наша держава не стало винятком. Зупинилася робота малих підприємців, ресторанного бізнесу, ТРЦ і ринків. Постраждав сектор туризму і авіаперевезень. На сьогодні в країні зростає безробіття, бюджет недоотримує прибуток, а витрати на соцвиплати ростуть, а влада країни робить все можливе, щоб пройти кризу без сильних втрат.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх