Кабмін призначив Верланова головою Податкової

Верланов

Кабінет міністрів 8 травня призначив Сергія Верланова главою Державної податкової служби на 5 років з дати початку фактичного виконання обов'язків. Випробувальний термін триватиме місяць.

Про це ОлФін стало відомо з повідомлення уряду.

Верланов - випускник (2003) юридичного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка за спеціальністю «Правознавство» з кваліфікацією магістра права. У 2008 році він отримав науковий ступінь кандидата юридичних наук за спеціальністю «Теорія та історія держави і права, історія політичних і правових навчань».

Після навчання він працював юрисконсультом ряду підприємств Львівської області. У листопаді 2008 року почав працювати на посаді юриста в компанії PricewaterhouseCoopers, де пропрацював до червня 2015 року. З липня 2015 до липня 2018 року обіймав посаду партнера в провідній юридичній фірмі України Sayenko Kharenko.

Отримати кредит

У 2015-2017 роках Верланов також був співголовою юридичної правового комітету Американської торгової палати в Україні. З 2016 року він є членом Громадської ради доброчесності та Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (делегований Асоціацією правників України).

З липня 2018 року він був заступника міністра фінансів.

В уряді зазначають, що після призначення глави ДПС повинна буде відбутися реєстрація її як юрособи та переклад в неї не менше 30% працівників Державної фіскальної служби, а сам Кабмін повинен буде ще прийняти окреме розпорядження про початок роботи нової структури.

Нагадаємо, Верланов отримав нову посаду як переможець конкурсу, Оголошеного в березні в рамках реорганізації УКРІНФОРМ.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх