Кабмін затвердив нові наглядові ради трьох держбанків

кабмін кабінет міністрів правтельство

Кабінет міністрів погодив кандидатури незалежних членів і представників держави в наглядових рад трьох державних банків - Ощадбанку, Укрексімбанку і ПриватБанку.

Як ОлФін стало відомо з повідомлення уряду, вони почнуть фактичне виконання повноважень з 14 червня.

Відбір кандидатів на посади незалежних членів наглядових рад по 632 поданих заявок здійснювали компанії з підбору персоналу: «Педерсен енд Партнерс», «Уорд Хауел Україна» і «Телент Едвайзорс», які були визначені на конкурсній основі за участю міжнародних організацій.

За результатами співбесід з 69 кандидатами і їх оцінки відповідно до встановлених критеріїв конкурсна комісія, до складу якої увійшли представники від профільного комітету Верховної Ради, президента, Кабміну, визначила переможців конкурсу. У засіданнях конкурсної комісії також брали участь представники міжнародних фінансових організацій з правом дорадчого голосу.

Відповідно до закону про банки, в кожен наглядової ради увійшли 6 незалежних членів і 2 представника держави. Термін повноважень членів наглядової ради становить 3 роки.

Наглядова рада Приватбанку:
Енгін Акчакоджа, Андреа Монета, Стівен Силіг, Шерон Позови, Надир Шейх, Еран Кляйн, а також Артем Шевалёв від Кабміну і Сергій Олексієнко від Верховної Ради.

Наглядової ради Укрексімбанку:
Пауль Торстен, Стівен Фішер, Дімітрі Чічлі, Оляна Гордієнко, Сергій Коновець, Домінік Меню, а також Юрій Буца від Кабміну і Алла Шульга від Верховної Ради.

Наглядова рада Ощадбанку:
Шевки Аджунер, Байба Апіна, Олексій Резніков, Олексій Грінченко, Міхаель Вайнштейн, Пітер Бріггс, а також Даніель Білак від Кабміну і Дмитро Власов від Верховної Ради.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(7 голосів, в середньому: 3.3 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх