Кабмін вводить нові вимоги для поліса автоцивілки

поліс страхування транспортного засобу

В українському уряді обговорили проект «Про внесення змін до Правил дорожнього руху».

Кабінет міністрів окремим пунктом виділив обов'язок вітчизняних водіїв мати при собі поліс страхування цивільної відповідальності.

Поліс страхування транспортного засобу може бути як в паперовому, так і в електронному вигляді. Подібна вимога щодо поліса діяло і раніше, проте поліція не завжди брала до уваги наявність електронних полісів. Тепер же, відповідно до нової постанови, електронні поліси мають таке ж правомірне дію, як і поліси в паперовому вигляді.

Також в Кабміні вирішили, що в разі, якщо водії звільнені від обов'язкового оформлення поліса «Обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності» (ОСАГО), то у них повинні бути при собі відповідні документи.

Дія полісів співробітники поліції можуть перевіряти в Єдиній централізовану базу даних обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автомобілістів.

Крім того, Національна комісія з регулювання в сфері ринку фінансових послуг планує посилити вимоги для отримання компаніями-страховиками ліцензій. Зміни закріплені в проекті постанови уряду до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів).

За даними Моторного (транспортного) страхового бюро України, 20% учасників страхового ринку поліпшили свою роботу. В цілому 22 компанії-страховики з 51 отримали високу оцінку своєї діяльності.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голосу, в середньому: 4.5 з 5)
наверх